Schneider Electric Canalis KSB - KSB80SG4 - Leágazódoboz csavaros BS88A1 biztosítókhoz, 80 A
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A fehér színű (RAL 9001), műanyag házas leágazódoboz IP55-ös védettségi szinttel rendelkezik az IEC 60529 szabvány szerint, ami kiváló por és víz elleni védelmet biztosít. Emellett IK08 fokozatú mechanikai védettséget is nyújt az IEC 62262 szerint, ami ellenállóvá teszi a külső mechanikai behatásokkal szemben. A dobozt jobbra nyíló ajtóval látták el, és a leágazódoboz leválasztása az ajtó kinyitásával történik. Az elektromos csatlakozás 50 mm²-es merev vagy hajlékony réz kábelcsatlakozóval (ISO63 szabvány szerint) oldható meg.
A termék méretei: 444 mm szélesség, 128 mm mélység (az ajtó nyitott állapotában 545,5 mm) és 202 mm magasság. Kompatibilis többféle földelési rendszerrel, beleértve a TT, TN-S és IT rendszereket. Az üzemi feszültség 230-690 V között változhat a védőeszköztől függően, míg a névleges szigetelési feszültség 500 V. A hálózati frekvencia 50/60 Hz, és a névleges lökőfeszültség-állóság 6,8 kV.
Fő adatok
Termékcsalád: Canalis
Kompatibilis sorozatok: Canalis KT sínes rendszer, Canalis KS sínes rendszer
Termék típusa: Leágazódoboz
Névleges üzemi áram: 80 A (35 °C-on)
Mellékelt felszerelés: A biztosítékot külön kell megrendelni
Felszerelési mód: Plug-in rögzített polaritással
Leágazódoboz polaritása: 3L+N+PE
Színe: Fehér (RAL 9001)
Kiegészítő információk
Alkalmazás: Középteljesítményű elosztás
Névleges üzemi feszültség: 230...690 V (védelmi eszköztől függően)
Névleges lökőfeszültség-állóság: 6,8 kV
Névleges szigetelési feszültség: 500 V (védelmi eszköztől függően)
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Elektromos csatlakozás: Réz kábelcsatlakozó - ISO63 50 mm² merev, Réz kábelcsatlakozó - ISO63 50 mm² hajlékony
Ajtó/fedél nyitási oldal: Jobb
Leágazódoboz leválasztási módja: Az ajtó kinyitásával
Szabványok: IEC 61439-1, IEC 61439-6
Ház anyaga: Műanyag
Szélesség: 444 mm
Mélység: 128 mm
Mélység (nyitott ajtóval): 545,5 mm
Magasság: 202 mm
Környezeti adatok
Földelési rendszer: TT, TN-S, IT
IP védettségi fokozat: IP55 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK08 az IEC 62262 szerint
Termék adatok
Szélesség méret
220 mm
Hosszúság méret
444 mm
Magasság méret
184 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség AC 50 Hz
230 - 690 V
Pólusszám
5
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Névleges áram AC 50 Hz
80 A