Schneider Electric Canalis KSB - KSB630SE4 - Leágazódoboz, 630 A, T2 biztosítókhoz
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Leágazódoboz, 630 A, T2 biztosítókhoz KSB630SE4 Schneider
\nLeágazódoboz, 630A, T2 biztosítókhoz. termékcsalád: Canalis - leágazóegység polaritása: 3L+N+PE. Előnyök : Moduláris felépítés és bővíthető rendszer Gyors és egyszerű kiépítés és üzembe helyezés Flexibilitás: a fogyasztói leágazóegységek a szükséges helyre kerülnek, kiépítésük az áramkör megszakítása nélkül, feszültség alatt is lehetséges Könnyű súly és egyszerű kezelés Kíváló érintkezőfelületek: hosszú élettartam Könnyű és erős kivitel Halogénmentes kivitel: tűz esetén a Canalis nem bocsát ki semmilyen füstöt vagy mérgező gázokat Magas védettségi szint: IP 55minden tipusú épület esetében.. Alkalmazások: A leágazódobozok síncsatornára történő csatlakoztatása és annak lecsatlakoztatása biztonságosan történik (biztonsági retesz és leválasztás)..
Termék adatok
Szélesség méret
630 mm
Hosszúság méret
1 105 mm
Magasság méret
371 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség AC 50 Hz
230 - 690 V
Pólusszám
5
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Névleges áram AC 50 Hz
630 A