Schneider Electric Canalis KSB - KSB250DC4 - Leágazódoboz, 250 A, NSX 250 rot. hajt. megszakítóhoz
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A KSB250DC4 típusú leágazódoboz teljes kompatibilitást biztosít a Canalis KS és KT sínelosztó rendszerekkel, lehetővé téve a 100A-1000A tartományban történő biztonságos energiaelosztást. A 3L+N+PE polaritással rendelkező egység sokoldalúan alkalmazható különböző földelési rendszerekhez, beleértve a TT, TN-S és IT hálózatokat. Az IP55 védettségi szint kiváló védelmet biztosít por és víz ellen, míg az IK08 besorolás garantálja a mechanikai ütésállóságot a legigényesebb környezetekben is.
A termék figyelemreméltó műszaki jellemzői közé tartozik a 400/500V névleges üzemi feszültség, 6.8 kV impulzusfeszültség-állóság és 50/60 Hz hálózati frekvencia kompatibilitás. A leágazódoboz fém házszerkezettel rendelkezik, fehér (RAL 9001) színben, és fix polaritású lemezzel szerelhető. Az elektromos csatlakozás préselhető kábelsaruval történik, amely rugalmas vagy merev 150 mm² kábelekhez használható ISO40 szabvány szerint. A leágazódoboz leválasztása forgóhajtással történik, és jobb oldali ajtó/fedél nyitással rendelkezik. A kompakt, mégis masszív kialakítás méretei: 500 mm szélesség, 300 mm mélység és 400 mm magasság, nyitott ajtónál 726.5 mm mélységgel.
Schneider Electric Canalis KS (KSA, KSC) - KSB250DC4 - Leágazódoboz, 250 A, NSX 250 rot. hajt. megszakítóhoz műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékkategória: Canalis
Kompatibilitás: Canalis KS sínelosztó, Canalis KT sínelosztó
Típus: Classic
Termék típusa: Leágazódoboz
Névleges üzemi áram: 250 A (35 °C-on)
Védelem típusa: Megszakító: Compact NSX250
Tartozékok: megszakítót külön kell megrendelni
Szerelési mód: Fix polaritású lemezzel
Leágazódoboz polaritás: 3L+N+PE
Szín: Fehér (RAL 9001)
Kiegészítő adatok
Alkalmazás: Középteljesítményű elosztás
Névleges üzemi feszültség: 400 V / 500 V (védőeszköztől függően)
Névleges lökőfeszültség-állóság: 6,8 kV
Névleges szigetelési feszültség: 400 V / 500 V (védőeszköztől függően)
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Vezérlés típusa: Hosszabbított forgóhajtás
Elektromos csatlakozás: Préselhető kábelsaru - ISO40 150 mm² rugalmas, Préselhető kábelsaru - ISO40 150 mm² merev
Ajtó/fedél nyitási oldala: Jobb
Leágazódoboz leválasztási mód: Forgóhajtással
Nyílások száma: 1 nyílás FL21 tömszelence lemezhez
Szabványok: IEC 61439-6, IEC 61439-1
Ház anyaga: Fém
Méretek
Szélesség: 500 mm
Mélység: 300 mm
Mélység (nyitott ajtónál): 726,5 mm
Magasság: 400 mm
Környezet
Földelési rendszer: TT, TN-S, IT
IP védettségi fokozat: IP55 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK08 az IEC 62262 szerint
Termék adatok
Szélesség méret
450 mm
Hosszúság méret
550 mm
Magasság méret
340 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség AC 50 Hz
230 - 690 V
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Névleges áram AC 50 Hz
250 A