Schneider Electric Canalis KSB - KSB100SV5 - Leágazó elem
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A KSB100SV5 leágazó elem elsősorban ipari környezetben, gyártócsarnokokban, logisztikai központokban vagy nagyobb kereskedelmi létesítményekben használható optimálisan. A termék 230-690 V névleges üzemi feszültségen működik (a védőeszköztől függően), és 50/60 Hz-es hálózati frekvenciával kompatibilis. A 8 kV névleges lökőfeszültség-állóság és a 690 V szigetelési feszültség biztosítja a megbízható működést még nehezebb körülmények között is. A leágazó egység kihúzással lecsatlakoztatható, és fix polaritású csatlakozóval van ellátva, ami növeli a használat biztonságát és megkönnyíti a karbantartási munkálatokat.
A Schneider Electric KSB100SV5 leágazó elem kiemelkedő védelmi tulajdonságokkal rendelkezik. Az IP55-ös védettség kiváló por- és nedvességállóságot biztosít, ami lehetővé teszi a termék használatát olyan környezetben is, ahol por vagy fröccsenő víz előfordulhat. Az IK08 ütésállósági fokozat pedig garantálja a mechanikai sérülésekkel szembeni ellenállóképességet. A termék fehér (RAL 9001) színű műanyag házban kapható, jobbra nyíló, 545,5 mm-es ajtónyílással. Méreteit tekintve 344 mm széles, 128 mm mély és 220 mm magas, így kompakt kialakításának köszönhetően jól alkalmazható korlátozott helyen is. A leágazó egység az IEC 60439-2 és IEC 61439-6 szabványoknak megfelelően készül, így biztosítva a nemzetközi minőségi és biztonsági előírásoknak való megfelelést.
Schneider Electric Canalis KS (KSA, KSC) - KSB100SV5 - Leágazó elem műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: Canalis
Terméknév: KS
Terméktípus: Üres leágazó egység
Kompatibilitás: KS
Névleges üzemi áram: 100 A (35°C-on)
Leágazó egység polaritása: 3L+PEN
Kiegészítő információk
Alkalmazás: Kisfeszültségű energiaelosztás
Névleges üzemi feszültség: 230...690 V (védőeszköztől függően)
Névleges lökőfeszültség-állóság: 8 kV
Névleges szigetelési feszültség: 690 V (védőeszköztől függően)
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Leágazó egység lecsatlakoztatási módja: Kihúzással
Leágazó egység csatlakozó típusa: Fix polaritással
Ajtónyílás mérete: 545,5 mm
Ajtónyílás oldala: Jobb
IP védettségi fokozat: IP55 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK08 az IEC 62262 szerint
Szabványok: IEC 60439-2, IEC 61439-6
Fizikai jellemzők
Ház anyaga: Műanyag
Szín: Fehér (RAL 9001)
Szélesség: 344 mm
Mélység: 128 mm
Magasság: 220 mm
Környezeti adatok
Földelési rendszer: TN-C - sínes elosztó, TN-C - leágazó egység
Termék adatok
Szélesség méret
220 mm
Hosszúság méret
444 mm
Magasság méret
184 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség AC 50 Hz
230 - 690 V
Szín
fehér
Védettség
IP55
Pólusszám
4
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Névleges áram AC 50 Hz
100 A