Schneider Electric Canalis KSB - KSB100SM512 - Leágazódoboz moduláris készülékekhez, 100A
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A leágazódoboz 12 darab 18 mm-es modulhellyel rendelkezik, ahol moduláris kismegszakítókat (MCB) lehet elhelyezni, amelyeket külön kell megrendelni. Az eszköz névleges üzemi feszültsége 230-690V között változhat a beépített védőkészüléktől függően, impulzus állóképessége pedig 6,8 kV. A szigetelési feszültség értéke szintén a védőkészüléktől függően 400V, 500V vagy 690V lehet. A termék kompatibilis az 50/60 Hz-es hálózati frekvenciával, ami univerzális használatot tesz lehetővé különböző áramellátási rendszerekben.
A KSB100SM512 leágazódoboz különleges jellemzője az egyszerű hozzáférés és kezelhetőség. Az elektromos csatlakozás rugalmas vagy merev 35 mm²-es vezetékhez alkalmas sarukkal történik (ISO63 szabvány szerint). A doboz ajtaja jobbra nyílik, és a leágazóegység leválasztása az ajtó kinyitásával történik, ami egyszerűvé és biztonságossá teszi a karbantartási műveleteket. A doboz méretei: 444 mm szélesség, 133 mm mélység (nyitott ajtóval 545,5 mm) és 220 mm magasság. A termék teljes mértékben megfelel az IEC 61439-6 és IEC 61439-1 szabványoknak, ami garantálja a minőségét és biztonságos működését. A Schneider Electric Canalis KS leágazódoboz KSB100SM512 tökéletes választás olyan ipari és kereskedelmi alkalmazásokhoz, ahol megbízható, biztonságos és rugalmasan konfigurálható energiaelosztásra van szükség.
Schneider Electric Canalis KS (KSA, KSC) - KSB100SM512 - Leágazódoboz moduláris készülékekhez, 100A műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: Canalis
Kompatibilitás: Canalis KS sínelosztó, Canalis KT sínelosztó
Termék típusa: Leágazódoboz
Névleges üzemi áram: 100 A
Védelem típusa: Kismegszakító (MCB)
Felszerelési mód: Plug-in rögzített polaritással
Leágazódoboz polaritása: 3L+PEN
Szín: Fehér (RAL 9001)
Kiegészítő információk
Alkalmazási terület: Közepes teljesítményű energiaelosztás
Tartozékok: Kismegszakító külön rendelendő
Névleges üzemi feszültség: 230...690 V a védőkészüléktől függően
Névleges impulzus állófeszültség: 6,8 kV
Névleges szigetelési feszültség: 400 V / 500 V / 690 V a védőkészüléktől függően
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Elektromos csatlakozás: Saruk - ISO63 35 mm² rugalmas, Saruk - ISO63 35 mm² merev
Ajtó/fedél nyitási oldal: Jobb
Leágazódoboz leválasztási mód: Az ajtó kinyitásával
Szabványok: IEC 61439-6, IEC 61439-1
Ház anyaga: Műanyag
18 mm-es modulhelyek: 12
Méretek és tömeg
Szélesség: 444 mm
Mélység: 133 mm
Mélység (nyitott ajtóval): 545,5 mm
Magasság: 220 mm
Nettó tömeg: 5 kg
Környezeti jellemzők
Földelési rendszer: TN-C
IP védettségi fokozat: IP55 az IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK08 az IEC 62262 szerint
Termék adatok
Szélesség méret
240 mm
Hosszúság méret
455 mm
Magasság méret
190 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség AC 50 Hz
230 - 690 V
Szín
fehér
Védettség
IP55
Pólusszám
4
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Névleges áram AC 50 Hz
100 A