Schneider Electric Canalis KSA - KSA800ED4306 - Egyenes elem, 800 A, 3 m
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A KSA800ED4306 modell 800 A névleges üzemi árammal rendelkezik, amely 35 °C környezeti hőmérsékletig teljes terheléssel használható. A sínrendszer kiváló védelmi szintet biztosít IP55 besorolással, ami azt jelenti, hogy por és vízsugarak ellen teljesen védett, így megbízhatóan működik még zordonabb ipari környezetben is. A rendszer 3L + N + PE (3 fázis + nulla + védőföld) konfigurációjú, fehér (RAL 9001) színű, és 6 leágazási csatlakozási pontot tartalmaz, amelyek 1000 mm-enként helyezkednek el a teljes hosszon.
A műszaki specifikációkat tekintve a Canalis KSA800ED4306 230-690 V névleges üzemi feszültségtartományban használható, 50/60 Hz hálózati frekvencián. Kiemelkedő rövidzárlati ellenállóképességgel rendelkezik: 37,4 kA névleges rövid idejű zárlati áram és 78,7 kA névleges zárlati csúcsáram jellemzi. A rendszer méretei: 113 mm széles, 146 mm magas, ami kompakt kialakítást biztosít a hatékony térkihasználás érdekében. A csatlakozás típusa kent csúszóérintkezős, amely megbízható és hatékony elektromos kapcsolatot garantál. A termék szigetelési feszültsége 690 V, lökőfeszültség-állósága pedig 8 kV, ami biztonságos működést tesz lehetővé még feszültségtüskék esetén is. Az IEC 61439-1 és IEC 61439-6 szabványoknak megfelelően gyártott sínrendszer IK08 ütésállósági fokozattal rendelkezik az IEC 62262 szerint, ami robusztus, hosszú élettartamú használatot biztosít.
Schneider Electric Canalis KS (KSA, KSC) - KSA800ED4306 - Egyenes elem, 800 A, 3 m műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: Canalis
Típusmegnevezés: KSA
Kínálat típusa: Classic
Termék vagy komponens típusa: Sínelosztó
Sín leírása: Horizontális elosztó szakasz
Termék kompatibilitás: Canalis KSA sínelosztó 500...1000 A
Vezetők anyaga: Alumínium
Sínelosztó polaritása: 3L + N + PE
Leágazási kimenetek száma: 6
Névleges üzemi áram: 800 A 35 °C-on
IP védettségi fokozat: IP55 az IEC 60529 szerint
Rögzítési mód: Csavarokkal
Méret típusa: Fix
Hosszúság: 3 m
Szín: Fehér (RAL 9001)
Kiegészítő információk
Pólusok száma: 4
Nulla vezető pozíciója: Felül
Szerelési helyzet: Vízszintes
Névleges üzemi feszültség: 230...690 V
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság: 8 kV
Névleges szigetelési feszültség: 690 V
Névleges rövid idejű zárlati áram: 37,4 kA
Névleges zárlati csúcsáram: 78,7 kA
Elektromos csatlakozás: Kent csúszóérintkezős
Szélesség: 113 mm
Magasság: 146 mm
Leágazási egységek távolsága: 1000 mm
Sugárzott mágneses mező: 1,12 µT
Termikus igénybevételi határérték: 1758000 kA².s
THDI: 0...15 % 800 A, 15...33 % 630 A, 33...100 % 500 A
Maximális feszültségesés: <0,008 V, teljesítménytényező = 1, 50 Hz, 1A, 100 m hosszon
Szabványok: IEC 61439-1, IEC 61439-6
Környezeti jellemzők
IK védettségi fokozat: IK08 az IEC 62262 szerint
Üzemi környezeti hőmérséklet: 35 °C (leminősítés nélkül), 55 °C (leminősítési tényezővel)
Termék adatok
Szélesség méret
165 mm
Hosszúság méret
3 177 mm
Magasság méret
135 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség AC 50 Hz
690 - 690 V
Pólusszám
4
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Névleges áram AC 50 Hz
800 A