Schneider Electric Canalis KSA - KSA630ABT4 - Közbensõ betáplálóelem, 630 A
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
KSA630ABT4 Közbenső betáplálóelem, 630 A Schneider
\nCanalis, betáp egység KSA-hoz, 630A, rögzítés középen. termékcsalád: Canalis - termék neve: KS - termék vagy komponens típusa: tápegység - anyag: alumínium - le névleges üzemi áram: 500 A, 630 A. Előnyök : Moduláris felépítés és bővíthető rendszer Gyors és egyszerű kiépítés és üzembe helyezés Flexibilitás: a fogyasztói leágazóegységek a szükséges helyre kerülnek, kiépítésük az áramkör megszakítása nélkül, feszültség alatt is lehetséges Könnyű súly és egyszerű kezelés Kíváló érintkezőfelületek: hosszú élettartam Könnyű és erős kivitel Halogénmentes kivitel: tűz esetén a Canalis nem bocsát ki semmilyen füstöt vagy mérgező gázokat Magas védettségi szint: IP 55minden tipusú épület esetében.. Alkalmazások: A leágazódobozok síncsatornára történő csatlakoztatása és annak lecsatlakoztatása biztonságosan történik (biztonsági retesz és leválasztás)..
Termék adatok
Szélesség méret
640 mm
Hosszúság méret
1 257 mm
Magasság méret
560 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség AC 50 Hz
690 - 690 V
Pólusszám
4
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Névleges áram AC 50 Hz
630 A