Schneider Electric Canalis KSA - KSA500ED4306 - Egyenes elem, 500 A, 3 m
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
KSA500ED4306 Egyenes elem, 500 A, 3 m Schneider
\nCanalis, egyenes hossz, 500A, 3m, 6 leágazás kimenet. termékcsalád: Canalis - termék neve: KS - termék vagy komponens típusa: gyűjtősín kábelcsatorna - sín leírása: elosztási hossz - anyag: alumínium - készülékalkalmazás: középteljesítményű elosztás. Előnyök : Moduláris felépítés és bővíthető rendszer Gyors és egyszerű kiépítés és üzembe helyezés Flexibilitás: a fogyasztói leágazóegységek a szükséges helyre kerülnek, kiépítésük az áramkör megszakítása nélkül, feszültség alatt is lehetséges Könnyű súly és egyszerű kezelés Kíváló érintkezőfelületek: hosszú élettartam Könnyű és erős kivitel Halogénmentes kivitel: tűz esetén a Canalis nem bocsát ki semmilyen füstöt vagy mérgező gázokat Magas védettségi szint: IP 55minden tipusú épület esetében.. Alkalmazások: A leágazódobozok síncsatornára történő csatlakoztatása és annak lecsatlakoztatása biztonságosan történik (biztonsági retesz és leválasztás)..
Termék adatok
Szélesség méret
146 mm
Hosszúság méret
3 175 mm
Magasság méret
111 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség AC 50 Hz
690 - 690 V
Pólusszám
4
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Névleges áram AC 50 Hz
500 A