Schneider Electric Canalis KSA - KSA400AE4 - Szerelõgalléros betáplálóelem, 400 A
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Szerelőgalléros betáplálóelem, 400 A KSA400AE4 Schneider
\nCanalis, betáp egység közdarabbal, 400A. termékcsalád: Canalis - termék neve: KS - termék vagy komponens típusa: tápvezeték egység perem - anyag: alumínium - szerelési hely: bal, jobb. Előnyök : Moduláris felépítés és bővíthető rendszer Gyors és egyszerű kiépítés és üzembe helyezés Flexibilitás: a fogyasztói leágazóegységek a szükséges helyre kerülnek, kiépítésük az áramkör megszakítása nélkül, feszültség alatt is lehetséges Könnyű súly és egyszerű kezelés Kíváló érintkezőfelületek: hosszú élettartam Könnyű és erős kivitel Halogénmentes kivitel: tűz esetén a Canalis nem bocsát ki semmilyen füstöt vagy mérgező gázokat Magas védettségi szint: IP 55minden tipusú épület esetében.. Alkalmazások: A leágazódobozok síncsatornára történő csatlakoztatása és annak lecsatlakoztatása biztonságosan történik (biztonsági retesz és leválasztás)..
Termék adatok
Szélesség méret
220 mm
Hosszúság méret
390 mm
Magasság méret
130 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség AC 50 Hz
230 - 690 V
Szín
fehér
Kivitel
egyes
Védettség
IP55
Pólusszám
5
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Névleges áram AC 50 Hz
400 A