Schneider Electric Canalis KSA - KSA250ZJ4 - Csatlakozó blokk
9 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
KSA250ZJ4 Csatlakozó blokk Schneider
Canalis, elektromos vagy mechanikus csatlakozó egység, 250A. termékcsalád: Canalis - termék neve: KS - termékkompatibilitás: KS - Ie névleges üzemi áram: 160 A, 250 A - ajánlat típusa: pótalkatrész. Előnyök : Moduláris felépítés és bővíthető rendszer Gyors és egyszerű kiépítés és üzembe helyezés Flexibilitás: a fogyasztói leágazóegységek a szükséges helyre kerülnek, kiépítésük az áramkör megszakítása nélkül, feszültség alatt is lehetséges Könnyű súly és egyszerű kezelés Kíváló érintkezőfelületek: hosszú élettartam Könnyű és erős kivitel Halogénmentes kivitel: tűz esetén a Canalis nem bocsát ki semmilyen füstöt vagy mérgező gázokat Magas védettségi szint: IP 55minden tipusú épület esetében.. Alkalmazások: A leágazódobozok síncsatornára történő csatlakoztatása és annak lecsatlakoztatása biztonságosan történik (biztonsági retesz és leválasztás)..
Termék adatok
Szélesség méret
195 mm
Hosszúság méret
225 mm
Magasság méret
120 mm