Schneider Electric Canalis KSA - KSA250ED4208 - Egyenes elem 2 m 250 A
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric Canalis KSA250ED4208 egy professzionális minőségű, horizonális elosztási célú sínes áramelosztó elem, amely a Canalis KSA sínes áramelosztó rendszer-család tagja. Ez az 2 méter hosszú, fix méretű alumínium sínes elosztóegység akár 250 A névleges üzemi áramerősségig terhelhető, ami sokoldalú felhasználhatóságot biztosít ipari és kereskedelmi épületek villamos energiaelosztásában.
A KSA250ED4208 modell 3 fázis + nulla + PE (védőföld) vezetőkkel rendelkezik, fehér (RAL 9001) színben. A termék 8 db leágazási csatlakozási pontot tartalmaz, melyeken keresztül egyszerűen és biztonságosan lehet eszközöket csatlakoztatni az árameloszó rendszerhez. Az egyes leágazási pontok 500 mm távolságra helyezkednek el egymástól, megkönnyítve a flexibilis telepítést és az optimális térkihasználást. Az alumínium vezetők és a kent csúszóérintkezős kivitel biztosítja a hatékony energiaátvitelt és a hosszú élettartamot.
Műszaki paraméterei kiemelkedőek: IP55 védettségi fokozat az IEC 60529 szabvány szerint, valamint IK08 ütésállóság az IEC 62262 szabvány alapján. A termék 230-690 V üzemi feszültségtartományban használható, 50/60 Hz hálózati frekvencián. A rendszer magas szintű biztonságot nyújt a 8 kV névleges lökőfeszültség-állóság, a 690 V szigetelési feszültség, a 10 kA rövid idejű áramállóság és a 28 kA csúcsáramállóság révén. Méretei kompaktak: 54 mm szélesség, 146 mm magasság és 2000 mm hosszúság. A termék horizontális szerelési pozícióban használható, a semleges vezető pozíciója felül helyezkedik el. A csatlakoztatás kent csúszóérintkezők segítségével történik, ami megbízható elektromos kapcsolatot biztosít.
A Canalis KSA250ED4208 sínes áramelosztó különleges elektromos jellemzői közé tartozik a 0,69 μT sugárzott mágneses mező, a 100000 kA²s hőterhelési határ, valamint a különböző teljes harmonikus torzítás értékekhez (THDI) tartozó áramterhelhetőségi szintek: 0-15% THDI esetén 250 A, 15-33% THDI esetén 200 A, 33-100% THDI esetén 160 A. A feszültségesés rendkívül alacsony, különböző teljesítménytényezők mellett is: 1-es teljesítménytényezővel kevesebb mint 0,034 V 100 méteren 1 A terhelésnél, 0,9-es teljesítménytényezővel kevesebb mint 0,036 V, 0,8-as teljesítménytényezővel kevesebb mint 0,035 V, 0,7-es teljesítménytényezővel kevesebb mint 0,034 V. A termék megfelel az IEC 61439-1 és IEC 61439-6 szabványoknak, ami garantálja a magas minőséget és biztonságot.
Canalis KSA250ED4208 műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: Canalis
Eszköz rövid neve: KSA
Kínálat típusa: Advanced
Termék vagy komponens típusa: Sínes áramelosztó
Sínes áramelosztó leírása: Horizontális elosztási elem
Termék kompatibilitás: Canalis KSA sínes áramelosztó 100...250 A
Vezetők anyaga: Alumínium
Sínes áramelosztó polaritása: 3L + N + PE
Leágazási pontok száma: 8
Névleges üzemi áramerősség: 250 A 35 °C-on
IP védettségi fokozat: IP55 az IEC 60529 szerint
Szerelési mód: Csavarral
Méret típusa: Fix
Hosszúság: 2 m
Szín: Fehér (RAL 9001)
Kiegészítő jellemzők
Pólusok száma: 4
Semleges vezető pozíciója: Felül
Szerelési pozíció: Horizontális
Névleges üzemi feszültség: 230...690 V
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság: 8 kV
Névleges szigetelési feszültség: 690 V
Névleges rövid idejű áramállóság: 10 kA
Névleges csúcsáramállóság: 28 kA
Elektromos csatlakozás: Kent csúszóérintkező
Szélesség: 54 mm
Magasság: 146 mm
Leágazási pont távolság: 500 mm
Elektromos jellemzők
Sugárzott mágneses mező: 0,69 µT
Hőterhelési határ: 100000 kA².s
THDI: 0...15 % 250 A
15...33 % 200 A
33...100 % 160 A
Maximális feszültségesés: <0,034 V teljesítménytényező = 1 esetén 50 Hz-en 1A mellett 100 m hosszon
<0,036 V teljesítménytényező = 0,9 esetén 50 Hz-en 1A mellett 100 m hosszon
<0,035 V teljesítménytényező = 0,8 esetén 50 Hz-en 1A mellett 100 m hosszon
<0,034 V teljesítménytényező = 0,7 esetén 50 Hz-en 1A mellett 100 m hosszon
Szabványok: IEC 61439-1
IEC 61439-6
Környezeti jellemzők
IK ütésállósági fokozat: IK08 az IEC 62262 szerint
Üzemi környezeti hőmérséklet: 35 °C (terheléscsökkenés nélkül)
55 °C (terheléscsökkentési tényezővel)
Termék adatok
Szélesség méret
74 mm
Hosszúság méret
2 110 mm
Magasság méret
170 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség AC 50 Hz
230 - 690 V
Szín
fehér
Kivitel
egyes
Védettség
IP55
Pólusszám
5
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Névleges áram AC 50 Hz
250 A