Schneider Electric Canalis KSA - KSA160ED45020 - Egyenes elem 160 A, 5 m
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A KSA160ED45020 modell a Canalis KSA termékcsalád része, amely kompatibilis a 100-250 A közötti KSA sínes rendszerekkel. A fehér (RAL 9001) színben elérhető elosztósín 3L+N+PE polaritással rendelkezik, tehát háromfázisú hálózatokhoz illeszkedik. A sín teljes hossza mentén 20 csatlakozási lehetőséget (tap-off outlets) kínál, amelyek 500 mm-enként helyezkednek el, így rendkívül rugalmas telepítést tesz lehetővé.
Műszaki szempontból a KSA160ED45020 kiemelkedő tulajdonságokkal rendelkezik. A névleges üzemi árama 160 A 35°C környezeti hőmérsékleten, maximálisan 55°C-ig használható (terheléscsökkentéssel). A rendszer IP55-ös védettséggel rendelkezik az IEC 60529 szabványnak megfelelően, ami kiváló por- és vízvédelmet biztosít, így nedves vagy poros környezetben is biztonságosan alkalmazható. Mechanikai ütésállósága IK08 besorolású az IEC 62262 szabvány szerint. Az elektromos csatlakozás kent csúszóérintkezőkkel történik, ami biztosítja a hosszú távú, megbízható kapcsolatot.
A sínes elosztórendszer 230-690 V üzemi feszültségen működik, 50/60 Hz hálózati frekvencián. Lenyűgöző rövidzárlati jellemzőkkel büszkélkedhet: 4,45 kA névleges rövid idejű zárlati áram és 22 kA névleges csúcs zárlati áram. A termék további kiemelkedő tulajdonságai közé tartozik a 8 kV névleges lökőfeszültség-állóság, a 690 V névleges szigetelési feszültség és a rendkívül alacsony feszültségesés (<0,067 V teljesítménytényező = 1 esetén, 50 Hz-en, 1A mellett 100 m hosszúságon). Méretei kompaktak: szélessége 54 mm, magassága 146 mm, a síntesten pedig a semleges vezető pozíciója felül található.
Schneider Electric Canalis KS (KSA, KSC) - KSA160ED45020 - Egyenes elem 160 A, 5 m műszaki adatok
Általános adatok
Termékcsalád: Canalis
Típusnév: KSA
Típus: Classic
Termék típusa: Sínes elosztórendszer
Leírás: Vízszintes elosztó sín
Kompatibilitás: Canalis KSA sínes rendszer 100...250 A
Műszaki jellemzők
Vezetőanyag: Alumínium
Polaritás: 3L + N + PE
Leágazások száma: 20
Névleges üzemi áram: 160 A 35 °C-on
Védettség: IP55 az IEC 60529 szerint
Szerelési mód: Csavarozással
Méret típusa: Fix
Hosszúság: 5 m
Szín: Fehér (RAL 9001)
Kiegészítő adatok
Pólusok száma: 4
Nulla vezető pozíciója: Felül
Szerelési helyzet: Vízszintes
Névleges üzemi feszültség: 230...690 V
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség: 8 kV
Névleges szigetelési feszültség: 690 V
Névleges rövid idejű zárlati áram: 4,45 kA
Névleges csúcs zárlati áram: 22 kA
Elektromos csatlakozás: Kent csúszóérintkező
Szélesség: 54 mm
Magasság: 146 mm
Leágazási távolság: 500 mm
Műszaki paraméterek
Sugárzott mágneses tér: 0,41 μT
Termikus terhelhetőség: 202000 kA².s
THDI: 0...15% 160 A, 15...33% 125 A, 33...100% 100 A
Maximális feszültségesés: <0,067 V teljesítménytényező = 1 esetén, 50 Hz-en 1A-rel 100 m hosszon
Szabványok: IEC 61439-1, IEC 61439-6
Környezeti adatok
Ütésállóság: IK08 az IEC 62262 szerint
Üzemi környezeti hőmérséklet: 35 °C (terheléscsökkentés nélkül), 55 °C (terheléscsökkenéssel)
Termék adatok
Szélesség méret
72 mm
Hosszúság méret
5 110 mm
Magasság méret
170 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség AC 50 Hz
230 - 690 V
Schneider Electric
Névleges áram AC 50 Hz
160 A