Schneider Electric Canalis KSA - KSA100ED4306 - Egyenes elem 100 A, 3 m
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric Canalis KSA100ED4306 egy prémium minőségű, fix hosszúságú, horizontális elosztású sínrendszer elem, amely tökéletes megoldást nyújt az ipari és kereskedelmi létesítmények áramellátási rendszereinek kiépítéséhez. Ez a 3 méteres, alumínium kivitelű sínszakasz a Canalis KSA sorozat tagjaként 100 A névleges üzemi áramot képes továbbítani, miközben maximális megbízhatóságot és rugalmasságot biztosít.
A termék műszaki paraméterei kiemelkedőek: 230-690 V üzemi feszültségtartomány, 50/60 Hz hálózati frekvencia, 8 kV névleges lökőfeszültség-állóság és 690 V szigetelési feszültség jellemzi. A rövid idejű zárlati áram (Icw) 2,6 kA, míg a csúcs zárlati áram (Ipk) 15,7 kA. Az elektromos csatlakozás kenőanyaggal ellátott csúszóérintkezőkön keresztül valósul meg, ami minimalizálja a kopást és biztosítja a hosszú élettartamot. A sín keresztmetszete 54 mm széles és 146 mm magas, a leágazási egységek közötti távolság pedig 1000 mm. A sugárzott mágneses mező mindössze 0,22 μT, a termikus igénybevételi határ pedig 6800 kA².s. A sínrendszer maximális feszültségesése is kiemelkedően alacsony, teljesítménytényezőtől függően 100 méteres vezetékhosszra vonatkoztatva 0,106-0,138 V között mozog 1A áramerősség mellett.
Schneider Electric Canalis KS (KSA, KSC) - KSA100ED4306 - Egyenes elem 100 A, 3 m műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: Canalis
Eszköz rövid neve: KSA
Ajánlat típusa: Classic
Termék vagy alkatrész típusa: Sínes rendszer
Sínes rendszer leírása: Horizontális elosztású elem
Termékkombatibilitás: Canalis KSA sínes rendszer 100...250 A
Vezetők anyaga: Alumínium
Sínes rendszer polaritása: 3L + N + PE
Leágazási csatlakozások száma: 6
Névleges üzemi áram: 100 A 35°C-on
IP védettségi fokozat: IP55 az IEC 60529 szerint
Szerelési mód: Csavarokkal
Mérettípus: Fix
Hosszúság: 3 m
Szín: Fehér (RAL 9001)
Kiegészítő információk
Pólusok száma: 4
Semleges pozíció: Felül
Szerelési pozíció: Vízszintes
Névleges üzemi feszültség: 230...690 V
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság: 8 kV
Névleges szigetelési feszültség: 690 V
Névleges rövid idejű zárlati áram: 2,6 kA
Névleges csúcs zárlati áram: 15,7 kA
Elektromos csatlakozás: Kenőanyaggal ellátott csúszóérintkező
Szélesség: 54 mm
Magasság: 146 mm
Sugárzott mágneses mező: 0,22 µT
Termikus igénybevételi határ: 6800 kA².s
THDI: 0...15% 100 A
15...33% 80 A
33...100% 63 A
Maximális feszültségesés: <0,138 V teljesítménytényező = 1 mellett 50 Hz-en 1A esetén 100 m hosszra
<0,13 V teljesítménytényező = 0,9 mellett 50 Hz-en 1A esetén 100 m hosszra
<0,118 V teljesítménytényező = 0,8 mellett 50 Hz-en 1A esetén 100 m hosszra
<0,106 V teljesítménytényező = 0,7 mellett 50 Hz-en 1A esetén 100 m hosszra
Szabványok: IEC 61439-1
IEC 61439-6
Környezeti adatok
IK védettségi fokozat: IK08 az IEC 62262 szerint
Üzemi környezeti hőmérséklet: 35°C (teljesítménycsökkenés nélkül)
55°C (teljesítménycsökkenési tényezővel)
Termék adatok
Szélesség méret
73 mm
Hosszúság méret
3 110 mm
Magasság méret
166 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség AC 50 Hz
230 - 690 V
Szín
fehér
Kivitel
egyes
Védettség
IP55
Pólusszám
5
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Névleges áram AC 50 Hz
100 A