Schneider Electric Canalis KN - KNT63ED4204 - Egyenes sín, 63 A
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A KNT63ED4204 modell névleges üzemi árama 63 A (35°C-on), és 3L+N+PE vagy 3L+PEN polaritással használható, ami sokoldalú alkalmazhatóságot biztosít. A sín 230-500 V névleges üzemi feszültségtartományban működtethető, 50/60 Hz hálózati frekvencián. Kiváló elektromos jellemzőkkel rendelkezik, beleértve a 6 kV névleges lökőfeszültség-állóságot, 500 V névleges szigetelési feszültséget, 1,4 kA rövidzárlati áramot és 11 kA névleges csúcs zárlati áramot. Az elektromos csatlakozás kenőanyagos csúszó érintkezőkkel valósul meg, ami biztosítja a megbízható összeköttetést a rendszer elemei között.
A Canalis KN sín különleges tulajdonsága az alacsony feszültségesés: 100 méterenként mindössze <0,178 V (teljesítménytényező = 1 esetén), <0,169 V (teljesítménytényező = 0,9 esetén), <0,155 V (teljesítménytényező = 0,8 esetén), és <0,140 V (teljesítménytényező = 0,7 esetén) 50 Hz-en 1 A áram mellett. A termék telepítése csavarokkal történik, a semleges vezeték pozíciója felül található, és kommunikáló vezérlési típussal rendelkezik. Méretei kompaktak: 92 mm szélesség, 27,5 mm mélység. A termék megfelel az IEC 61439-6 szabványnak, valamint IP55 védettséggel (IEC 60529 szerint) és IK08 ütésállósággal (IEC 62262 szerint) rendelkezik, így kiválóan alkalmas ipari környezetben való használatra.
Schneider Electric Canalis KN - KNT63ED4204 - Egyenes sín, 63 A műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: Canalis
Terméknév: KN
Terméktípus: Egyenes szakasz
Alkalmazás: Kisfeszültségű energiaelosztás
Névleges üzemi áram: 63 A (35°C-on)
Sínek polaritása: 3L + N + PE vagy 3L + PEN
Leágazási pontok száma: 4
Hosszúság: 2 m
Elektromos jellemzők
Névleges üzemi feszültség: 230...500 V
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság: 6 kV
Névleges szigetelési feszültség: 500 V
Rövid idejű zárlati áram: 1,4 kA
Névleges csúcs zárlati áram: 11 kA
Elektromos csatlakozás: Kenőanyagos csúszó érintkező
Sugárzott mágneses tér: 0,063 µT
Termikus igénybevételi határérték: 1980 kA².s
Feszültségesés
Maximum feszültségesés 100 méterenként (50 Hz, 1A):
- <0,178 V (teljesítménytényező = 1)
- <0,169 V (teljesítménytényező = 0,9)
- <0,155 V (teljesítménytényező = 0,8)
- <0,140 V (teljesítménytényező = 0,7)
Fizikai jellemzők
Szerelési mód: Csavarokkal
Semleges vezető pozíciója: Felül
Áramkörök száma: 1
Vezérlés típusa: Kommunikáló
Szabvány: IEC 61439-6
Szélesség: 92 mm
Mélység: 27,5 mm
Szín: Fehér (RAL 9001)
Nettó tömeg: 4,1 kg
Környezeti jellemzők
IP védettség: IP55 (IEC 60529 szerint)
IK védettség: IK08 (IEC 62262 szerint)
Környezeti hőmérséklet üzemeltetés során:
- 0...35°C (100% terhelhetőség)
- 35...40°C (97% terhelhetőség)
- 40...45°C (94% terhelhetőség)
- 45...50°C (91% terhelhetőség)
- 50...55°C (87% terhelhetőség)
Termék adatok
Szélesség méret
35 mm
Hosszúság méret
2 100 mm
Magasság méret
100 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség AC 50 Hz
230 - 500 V
Szín
fehér
Kivitel
egyes
Védettség
IP55
Pólusszám
4
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Névleges áram AC 50 Hz
63 A