Schneider Electric Canalis KN - KNT100ED4204 - Egyenes sín, 100 A
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Egyenes sín, 100 A KNT100ED4204 Schneider
\nEgyenes sín, 100A. termékcsalád: Canalis - termék neve: KN - termék vagy komponens típusa: gyűjtősín kábelcsatorna - sín leírása: elosztási hossz - készülékalkalmazás: kisteljesítményű elosztás - áramsín polaritása: 3L + N + PE, 3L + PEN - hosszúság: 2 m. Előnyök : Komplett síncsatorna rendszer alacsony teljesítményű energiaelosztáshoz, telefon és adatelosztáshoz., Moduláris, bővíthető rendszer, Gyors és egyszerű kiépítés és üzembe helyezés, Flexibilitás: a fogyasztói leágazóegységek a szükséges helyre kerülnek, kiépítésük az áramkör megszakítása nélkül, feszültség alatt is lehetséges.... Alkalmazások: - Ipari létesítmények: kisebb ipari épületek, kisebb üzemek, raktárak., Kereskedelmi központok: bevásárlóközpontok, hiper- és szupermarketek., Szolgáltatói létesítmények: logisztikai központok, számítógépes központok, műszaki iskolák.. Biztonság, A leágazódobozok síncsatornára történő csatlakoztatása és annak lecsatlakoztatása biztonságosan történik (biztonsági retesz és leválasztás),, Közvetlen érintés ellen védett (IPxxB), Könnyű súly és egyszerű kezelés, Kíváló érintkezőfelületek: hosszú élettartam, Halogénmentes kivitel: tűz esetén a Canalis nem bocsát ki semmilyen füstöt vagy mérgező gázokat, Magas védettségi szint: IP 55minden tipusú épület esetében, Szétszerelhetőség, újra-felhasználhatóság..
Termék adatok
Szélesség méret
100 mm
Hosszúság méret
2 100 mm
Magasság méret
35 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség AC 50 Hz
230 - 500 V
Szín
fehér
Kivitel
egyes
Védettség
IP55
Pólusszám
4
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Névleges áram AC 50 Hz
100 A