Schneider Electric Canalis KN - KNB32CM55 - Leágazódoboz, 32 A, moduláris készülékekhez
5 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
KNB32CM55 32A 4mod megsz. leágazó doboz Schneider
Canalis, leágazás 4-pólusú modul eszközhöz, 32A, előhuzalozott. termékcsalád: Canalis - leágazóegység polaritása: 3L+N+PE. Előnyök : Komplett síncsatorna rendszer alacsony teljesítményű energiaelosztáshoz, telefon és adatelosztáshoz., Moduláris, bővíthető rendszer, Gyors és egyszerű kiépítés és üzembe helyezés, Flexibilitás: a fogyasztói leágazóegységek a szükséges helyre kerülnek, kiépítésük az áramkör megszakítása nélkül, feszültség alatt is lehetséges.... Alkalmazások: - Ipari létesítmények: kisebb ipari épületek, kisebb üzemek, raktárak., Kereskedelmi központok: bevásárlóközpontok, hiper- és szupermarketek., Szolgáltatói létesítmények: logisztikai központok, számítógépes központok, műszaki iskolák.. Biztonság, A leágazódobozok síncsatornára történő csatlakoztatása és annak lecsatlakoztatása biztonságosan történik (biztonsági retesz és leválasztás),, Közvetlen érintés ellen védett (IPxxB), Könnyű súly és egyszerű kezelés, Kíváló érintkezőfelületek: hosszú élettartam, Halogénmentes kivitel: tűz esetén a Canalis nem bocsát ki semmilyen füstöt vagy mérgező gázokat, Magas védettségi szint: IP 55minden tipusú épület esetében, Szétszerelhetőség, újra-felhasználhatóság..
Termék adatok
Szín
fehér
Pólusszám
5
Védettség
IP55
Szélesség méret
166 mm
Hosszúság méret
136 mm
Magasság méret
126 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség AC 50 Hz
230 - 500 V
Gyártó
Schneider Electric
Szín
fehér
Kivitel
Védettség
IP55
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Névleges áram AC 50 Hz
32 A