Schneider Electric Canalis KN - KNB160ZB1 - Üres elem 160 A
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric Canalis KN termékcsaládjának KNB160ZB1 típusú üres elemei professzionális megoldást kínálnak a villamosenergia-elosztó hálózatok kialakításához. Ez a speciális takarólemez a Canalis KN 40A-től 160A-ig terjedő sínek rendszeréhez készült, kifejezetten pótalkatrészként szolgálva a már telepített rendszerekhez.
Schneider Electric Canalis KN - KNB160ZB1 - Üres elem 160 A műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: Canalis
Terméknév: KN
Terméktípus: Üres elem (Blanking plate)
Kompatibilitás: KN
Típus: Pótalkatrész
Mennyiség készletenként: 10 db
Kiegészítő információk
Tartozék kategória: Sínes rendszer kiegészítő
Eszköz alkalmazása: IP védettség helyreállítása
Felszerelési hely: Sínes rendszerre
Szerelési mód: Klipsszel
Nettó tömeg: 2 g
Környezeti jellemzők
IP védettségi fokozat: IP55 az IEC 60529 szerint
Szabványok: IEC 61439-6, IEC 60439-2
Termék adatok
Szélesség méret
70 mm
Hosszúság méret
90 mm
Magasság méret
15 mm