Schneider Electric Canalis KN - KNA160ED4306 - Egyenes elem 160 A
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric Canalis KN termékcsalád KNA160ED4306 típusú egyenes elosztó eleme egy professzionális áramvezető sín rendszer, amely tökéletes megoldást kínál kisteljesítményű energiaelosztási feladatokhoz. Ez a standard alumínium kivitelű, 3 méteres fix hosszúságú, 6 leágazási ponttal rendelkező sínes szerkezet 3L+N+PE konfigurációval és 160A névleges üzemi árammal rendelkezik, fehér (RAL9001) színben.
A KNA160ED4306 típusú Canalis KN egyenes szakasz maximális rugalmasságot biztosít az ipari és kereskedelmi létesítmények áramellátásához. A termék névleges üzemi feszültsége 230-500V között van, és 50/60 Hz-es hálózati frekvencián működik. A rendszer kiváló elektromos védelmi paraméterekkel büszkélkedhet: 6 kV névleges lökőfeszültség-állóság, 500V névleges szigetelési feszültség, 2,8 kA névleges rövid idejű áramállóság és 20 kA csúcsáram-állóság jellemzi. A termék kent csúszó érintkezővel biztosítja az elektromos csatlakozást, így megbízható és tartós összeköttetést garantál.
A műszaki paraméterek között fontos megemlíteni az alacsony, mindössze 0,186 μT sugárzott mágneses mezőt és a jelentős, 8000 kA²·s termikus igénybevételi határt. A rendszer különböző harmonikus torzítási (THDI) szinteken eltérő teljesítményt nyújt: 0-15% THDI esetén 160A, 15-33% között 130A, míg 33-100% THDI tartományban 100A terhelhetőséggel rendelkezik. A feszültségesések is rendkívül alacsonyak, 100 méterenként 1A áramerősségnél különböző teljesítménytényezők mellett: 1-es teljesítménytényezőnél <0,068V, 0,9-es teljesítménytényezőnél <0,071V, 0,8-as teljesítménytényezőnél <0,067V, és 0,7-es teljesítménytényezőnél <0,063V értékek jellemzik.
A Canalis KN KNA160ED4306 sín csavarokkal rögzíthető, a semleges vezető pozíciója felül található, és a rendszer egyetlen áramkört tartalmaz. A termék szélességi mérete 92 mm, mélysége 27,5 mm, és a teljes hossza 3000 mm, nettó súlya pedig 7,3 kg. Védelmi osztálya IP55 az IEC 60529 szabvány szerint, ütésállósága pedig IK08 az IEC 62262 szabvány alapján. A termék különböző környezeti hőmérsékleteken eltérő teljesítménnyel működik: 0-35°C között a névleges áramerősség 100%-án, 35-40°C között 97%-án, 40-45°C között 94%-án, 45-50°C között 91%-án, míg 50-55°C között 87%-án üzemeltethető. Az egység megfelel az IEC 61439-6 szabványnak, ami garantálja a minőséget és a biztonságos működést az energiaelosztó rendszerekben.
Schneider Electric Canalis KN - KNA160ED4306 műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: Canalis
Terméknév: KN
Komponens típusa: Egyenes elem
Alkalmazási terület: Kisteljesítményű energiaelosztás
Névleges üzemi áram: 160 A 35°C-on
Busbar trunking polaritás: 3L + PEN vagy 3L + N + PE
Leágazási pontok száma: 6
Hossz: 3 m
Kiegészítő adatok
Névleges üzemi feszültség: 230...500 V
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság: 6 kV
Névleges szigetelési feszültség: 500 V
Névleges rövid idejű áramállóság: 2,8 kA
Névleges csúcsáram-állóság: 20 kA
Elektromos csatlakozás: Kent csúszó érintkező
Sugárzott mágneses mező: 0,186 µT
Termikus igénybevétel határérték: 8000 kA².s
THDI értékek:
0...15%: 160 A
15...33%: 130 A
33...100%: 100 A
Maximális feszültségesés:
<0,068 V teljesítménytényező = 1 mellett 50 Hz-en 1A-nél 100 m hosszon
<0,071 V teljesítménytényező = 0,9 mellett 50 Hz-en 1A-nél 100 m hosszon
<0,067 V teljesítménytényező = 0,8 mellett 50 Hz-en 1A-nél 100 m hosszon
<0,063 V teljesítménytényező = 0,7 mellett 50 Hz-en 1A-nél 100 m hosszon
Rögzítési mód: Csavarokkal
Semleges vezető pozíciója: Felül
Áramkörök száma: 1
Vezérlés típusa: Nincs
Szabványok: IEC 61439-6
Szélesség: 92 mm
Mélység: 27,5 mm
Szín: Fehér (RAL 9001)
Nettó súly: 7,3 kg
Környezeti jellemzők
IP védettségi fokozat: IP55 az IEC 60529 szerint
IK ütésállóság: IK08 az IEC 62262 szerint
Környezeti üzemi hőmérséklet:
0...35°C (100%-os névleges áram)
35...40°C (97%-os névleges áram)
40...45°C (94%-os névleges áram)
45...50°C (91%-os névleges áram)
50...55°C (87%-os névleges áram)
Termék adatok
Szélesség méret
100 mm
Hosszúság méret
3 100 mm
Magasság méret
40 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség AC 50 Hz
230 - 500 V
Szín
fehér
Kivitel
egyes
Védettség
IP55
Pólusszám
4
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Névleges áram AC 50 Hz
160 A