Schneider Electric Canalis KBB - KBB40ED42203W - Standard egyenes elem, 40 A, 2 m ,fehér
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric KBB40ED42203W sínes rendszer kiemelkedő műszaki jellemzői közé tartozik a 4 kV névleges lökőfeszültség-állóság, a 690V névleges szigetelési feszültség, valamint a 0,94 kA névleges rövid idejű áramtartás. A csúcsáram-állóság 9,6 kA, a termikus igénybevételi határ pedig 900 kA².s. A rendszer további előnye az alacsony feszültségesés (<0,3V teljesítménytényező = 1 esetén, 50 Hz-en, 1A-nél 100 méterenként), valamint a 2 pT maximális sugárzott mágneses mező. A harmonikus torzítási tényező (THDI) függvényében változik a terhelhetőség: 0-15% THDI esetén 40A, 15-33% THDI esetén 32A, 33-100% THDI esetén pedig 28A a megengedett terhelés. A termék kompakt méretekkel rendelkezik: 30 mm szélesség, 46 mm magasság és 2000 mm hosszúság, súlya mindössze 3,8 kg. Az EN/IEC 61439-6 és EN/IEC 61439-1 szabványoknak megfelelően gyártott termék kiváló választás mind új telepítések, mind meglévő rendszerek bővítése esetén.
Schneider Electric Canalis KBB - KBB40ED42203W - Standard egyenes elem, 40 A, 2 m ,fehér műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: Canalis
Eszköz rövid neve: KBB
Ajánlati típus: Classic
Vezérlőrendszer: Kommunikációs
Termék vagy alkatrész típusa: Egyenes szakasz
Sínes rendszer leírása: Elosztó szakasz
Eszköz alkalmazása: Világítás, Dugalj elosztás
Műszaki jellemzők
Névleges üzemi áram: 40 A 35 °C-on, 25 A 35 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 230...400 V
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Sínes rendszer polaritása: 3L + N + PE, L + N + PE
Áramkörök száma: 2
Leágazási csatlakozások száma: 3
Vezérlés típusa: Kommunikációs
Kommunikációs port protokoll: DALI
Felszerelési mód: Csavarokkal
Kiegészítő jellemzők
Névleges lökőfeszültség-állóság: 4 kV
Névleges szigetelési feszültség: 690 V
Névleges rövid idejű áramtartás: 0.94 kA
Névleges csúcsáram-állóság: 9.6 kA
Termikus igénybevételi határ: 900 kA².s
Maximális sugárzott mágneses mező: 2 pT
THDI: 0...15 % 40 A, 15...33 % 32 A, 33...100 % 28 A
Maximális feszültségesés: <0.3 V teljesítménytényező = 1 esetén 50 Hz-en 1A-nél 100 m hosszan, <0.28 V teljesítménytényező = 0.9 esetén 50 Hz-en 1A-nél 100 m hosszan, <0.25 V teljesítménytényező = 0.8 esetén 50 Hz-en 1A-nél 100 m hosszan, <0.22 V teljesítménytényező = 0.7 esetén 50 Hz-en 1A-nél 100 m hosszan
Szabványok
EN/IEC 61439-6, EN/IEC 61439-1
Méretek
Szélesség: 30 mm
Magasság: 46 mm
Hosszúság: 2 m
Szín: Fehér (RAL 9003)
Nettó súly: 3.8 kg
Környezeti jellemzők
IP védettségi fokozat: IP55 az EN/IEC 60529 szerint
IK védettségi fokozat: IK06 az EN/IEC 62262 szerint
Termék adatok
Szélesség méret
2 100 mm
Hosszúság méret
50 mm
Magasság méret
50 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség AC 50 Hz
230 - 400 V
Szín
fehér
Kivitel
dupla
Védettség
IP55
Pólusszám
8
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Névleges áram AC 50 Hz
40 A