Schneider Electric Canalis KBA - KBC10DCS101 - 10 A - es leágazó dugaszolóelem
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
KBC10DCS101 10 A-es leágazó dugaszolóelem Schneider
\nCanalis, leágazó egység, 10A, rögzített polaritás, előhuzalozott, L1+N. termékcsalád: Canalis - készülék rövid megnevezése: KBC - termékkompatibilitás: KBA, KBB, KDP - készülékalkalmazás: világítás - tartománykompatibilitás: Canalis KBA, Canalis KBB. Előnyök : - Moduláris, bővíthető rendszer, Gyors és egyszerű kiépítés és üzembe helyezés, Rugalmasság: a leágazóegységek a szükséges helyre kerülnek, Kompakt: egyszerű rögzítés álmennyezetre vagy álpadlóba, Halogénmentes kivitel: tűz esetén a Canalis nem bocsájt ki semmilyen füstöt vagy mérgező gázokat, Magas védettségi szint: IP 55minden típusú épület esetében, Szétszerelhetőség, újra-felhasználhatóság.. Alkalmazások: - Ipari épületek: kisebb ipari épületek, kisebb üzemek, raktárak, Kereskedelmi központok: butikok, kávézók, éttermek, hotelek, Szolgáltatói létesítmények: irodák ipari és kereskedelmi létesítményekben, öltözők, iskolák, idősek otthona, Olyan világítási alkalmazásokhoz, ahol a fényforrások megfogását az épület szerkezeti elemi biztosítják.... Előnyök : - Moduláris és bővíthető rendszer, Gyors és egyszerű kiépítés és üzembe helyezés, Rugalmasság: lehetőség van a világítás beépítésére éppen ott, ahol arra szükség van., 1 vagy 2 áramkörrel rendelkezik, mely lehetővé teszi például: A világítási áramkörök megkettőzését, áramkör létrehozását elektromos aljzatokhoz, Világítás és vészvilágítás kombinálását, Halogénmentes kivitel: tűz esetén a Canalis nem bocsájt ki semmilyen füstöt vagy mérgező gázokat, Magas védettségi szint: IP 55minden típusú épület esetében, Szétszerelhetőség, újra-felhasználhatóság, és teljes mértékű újrahasznosíthatóság.. Alkalmazások: - Ipari épületek: garázsok, műhelyek, gazdasági épületek, logisztikai központok, melegház., Kereskedelmi központok: Hiper- / szupermarket, bevásárlóközpont, Szolgáltatói létesítmények: kiállítócsarnok, konferenciaközpont.. Előnyök : - Moduláris és bővíthető rendszer, Gyors és egyszerű kiépítés és üzembe helyezés, Rugalmasság: lehetőség van a világítás beépítésére éppen ott, ahol arra szükség van., Halogénmentes kivitel: tűz esetén a Canalis nem bocsájt ki semmilyen füstöt vagy mérgező gázokat, Magas védettségi szint: IP 55minden típusú épület esetében, Szétszerelhetőség, újra-felhasználhatóság, és teljes mértékű újrahasznosíthatóság.. Alkalmazások: - Ipari épületek: garázsok, műhelyek, gazdasági épületek, logisztikai központok, melegház., Kereskedelmi központok: Hiper- / szupermarket, bevásárlóközpont, Szolgáltatói létesítmények: kiállítócsarnok, konferenciaközpont..
Termék adatok
Szélesség méret
40 mm
Hosszúság méret
60 mm
Magasság méret
33 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség AC 50 Hz
230 - 400 V
Szín
fehér
Védettség
IP55
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Névleges áram AC 50 Hz
10 A