Schneider Electric Canalis KBA - KBC10DCB20 - 10 A - es leágazó dugaszolóelem
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric Canalis KBC10DCB20 egy innovatív, kompakt kialakítású 10A-es leágazó dugaszolóelem, amely kifejezetten a Canalis KBA és KBB síncsatorna rendszerekhez lett tervezve. Ez a speciális csatlakozó rendkívül sokoldalú megoldást kínál világítástechnikai és dugaszoló aljzatok elosztási alkalmazásokhoz, miközben maximális üzembiztonságot és rugalmasságot biztosít.
Műszaki szempontból a KBC10DCB20 10 A névleges üzemi áramerősséget biztosít 35 °C környezeti hőmérsékleten, 230-240 V névleges üzemi feszültséggel és 50/60 Hz hálózati frekvenciával működik. A csatlakozó 4 kV névleges lökőfeszültség-állósággal és 690 V névleges szigetelési feszültséggel rendelkezik, amely biztonságos működést garantál. IP55-ös védettségi fokozata az EN/IEC 60529 szabvány szerint biztosítja a por és víz elleni védelmet, így változatos környezetben is megbízhatóan alkalmazható. A termék megfelel az EN/IEC 61439-1 és EN/IEC 61439-6 szabványoknak.
Fizikai paramétereit tekintve a csatlakozó 1 méter hosszú, 62 mm mélységű és 60 mm magasságú, valamint mindössze 65 g nettó tömeggel rendelkezik. A krémfehér (RAL 9001) színű kivitelezés elegáns megjelenést biztosít. A műszaki illusztrációkból és méretrajzokból jól látható a pontos kialakítás, a 84 mm × 30 mm × 60 mm-es csatlakozási felület méretei, valamint a telepítési lehetőségek. A termék 10 darabos kiszerelésben kapható, ami ideális nagyobb projektekhez vagy készletként való beszerzéshez.
Schneider Electric Canalis KBA - KBC10DCB20 - 10 A - es leágazó dugaszolóelem műszaki adatok
Általános jellemzők
Terméktípus: Canalis KBC10DCB20 csatlakozó
Sorozat: Canalis
Kínálat típusa: Classic
Vezérlőrendszer: DALI protokoll kompatibilitás
Termék vagy alkatrész típusa: Csatlakozó
Alkalmazási terület: Világítás, Dugaszoló aljzat elosztás
Kompatibilitás és műszaki jellemzők
Sorozat kompatibilitás: Canalis KBA síncsatorna, Canalis KBB síncsatorna
Névleges üzemi áramerősség [Ie]: 10 A 35 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 230...240 V
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Kommunikációs port protokoll: DALI
Leágazási egység jellemzői
Leágazási egység csatlakozó típusa: Fázisválasztással
Kiegészítő adatok
Szín: Krém (RAL 9001)
Névleges lökőfeszültség-állóság [Uimp]: 4 kV
Névleges szigetelési feszültség [Ui]: 690 V
Védelem típusa: Védelem nélkül
Méretek és telepítés
Szélesség: 1 m
Mélység: 62 mm
Magasság: 60 mm
Csatlakozó szerelvény méretei: 84 mm × 30 mm × 60 mm
Szabványok és védettség
IP védettségi fokozat: IP55 az EN/IEC 60529 szerint
Szabványok: EN/IEC 61439-1, EN/IEC 61439-6
Termék adatok
Szélesség méret
60 mm
Hosszúság méret
115 mm
Magasság méret
60 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség AC 50 Hz
230 - 400 V
Szín
fehér
Védettség
IP55
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Névleges áram AC 50 Hz
10 A