Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Általános jellemzők
Termék vagy alkatrész típusa: Szelep
Szelep típusa: Pillangószelep
Szelep terméksorozat: VF208W
Szelep modell: VF208W 200NZ 3450E B00
Közeg és alkalmazás
Közeg kompatibilitás: Glikol 25%, Glikol 30%, Glikol 50%, Víz
Szelep konfiguráció: 2-utas
Szelep csatlakozás típusa: Karimás
Szelepház mérete: 200 mm (8 in)
Csővezeték mérete: 200 mm
Teljesítmény jellemzők
Áramlási jelleggörbe: Nem karakterizált
Áramlási együttható: 3988.98 cv, 3450.01 kvs
Nyomásosztály: PN16
Üzemi folyadék hőmérséklet: -10...100 °C
Max. nyomáskülönbség normál élettartam esetén: 303.4 kPa
Szivárgási osztály: Port A: IV-S1 osztály (0.005%)
Konstrukciós jellemzők
Szár mozgása: Forgó
Tárcsa alakja: Teljes
Tárcsa anyaga: Gömbgrafitos öntöttvas
Szelepház anyaga: Gömbgrafitos öntöttvas EN-JS 1030
Tömítés anyaga: EPDM (etilén-propilén-dién monomer)
Szár anyaga: Rozsdamentes acél AISI 420
Földrajzi elérhetőség
Célrégiók: Európa, Ázsia-Csendes-óceáni térség, Ausztrália
Termék adatok
Szélesség méret
266,7 mm
Hosszúság méret
190,5 mm