Schneider Electric Altivar Process ATV930 - ATV930U22N4 - frekvenciaváltó, 2,2kW, 3f, 400VAC, IP21, falra szerelhető, fékező egységgel
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Ez a 2,2 kW teljesítményű, standard kivitelű, 3 fázisú, falra szerelhető változat 400-480 V közötti tápfeszültséggel működtethető és IP21 védettséggel rendelkezik. Az ATV930U22N4 mind szinkron, mind aszinkron motorok vezérlésére alkalmas, ami rendkívüli rugalmasságot biztosít különböző alkalmazásoknál. A beépített fékezőegység lehetővé teszi a gyors és hatékony megállítást, ami kritikus lehet egyes alkalmazásoknál. Normál üzemben 5,6 A, nagy terhelés esetén 4,0 A folyamatos kimeneti áramot biztosít 4 kHz kapcsolási frekvencia mellett.
A motorvezérlési profilok között megtalálható az állandó nyomaték, optimalizált nyomaték és változó nyomaték standard módok az aszinkron motorokhoz, valamint a permanens mágneses és szinkron reluktancia motorok vezérlése is. A maximális kimeneti frekvencia 599 Hz, a gyorsítási és lassítási rámpák 0,01-9999 s között lineárisan állíthatóak. A készülék kapcsolási frekvenciája 2-16 kHz között beállítható, nominálisan 4 kHz. A 4 kvadránsos üzemmód és a beépített fékchopper különösen hasznos olyan alkalmazásoknál, ahol gyakori a gyorsítás és fékezés.
A biztonság kiemelt szerepet kap: az ATV930U22N4 tartalmazza a Safe Torque Off (STO), Safe Stop 1 (SS1), Safe Limited Speed (SLS) és Safe brake management (SBC/SBT) biztonsági funkciókat, amelyek megfelelnek a legmagasabb ipari biztonsági szabványoknak. Számos védelmi funkció is beépítésre került, többek között túlmelegedés, túláram, túlfeszültség, fáziskiesés és rövidzárlat elleni védelem mind a motor, mind a hajtás oldalán. A készülék -15°C és +50°C közötti hőmérsékleten üzemeltethető derating nélkül, és akár 4800 m tengerszint feletti magasságig használható (megfelelő áramcsökkentési tényezővel). Méretei: 144 mm szélesség, 350 mm magasság és 206 mm mélység, tömege 4,5 kg.
Schneider Electric Altivar Process ATV930 - ATV930U22N4 - frekvenciaváltó, 2,2kW, 3f, 400VAC, IP21, falra szerelhető, fékező egységgel műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: Altivar Process ATV900
Termékspecifikus alkalmazás: Ipari folyamatvezérlés
Termék vagy komponens típus: Frekvenciaváltó
Változat: Standard kivitel, fékezőegységgel
Alkalmazási terület: Ipari alkalmazás
Motorvezérlés: Szinkron motorok, aszinkron motorok
Tápellátási jellemzők
Hálózati fázisok száma: 3 fázis
Névleges tápfeszültség: 380...480 V (-15...10 %)
Hálózati frekvencia: 50...60 Hz
Relatív szimmetrikus hálózati feszültség tűrés: 10 %
Relatív szimmetrikus hálózati frekvencia tűrés: 5 %
Vonali áram: 4.3 A (380 V, normál terhelés), 3.1 A (380 V, nagy terhelés), 3.8 A (480 V, normál terhelés), 2.9 A (480 V, nagy terhelés)
Maximális bemeneti áram: 4.3 A
Látszólagos teljesítmény: 3.2 kVA 480 V-nál (normál terhelés), 2.4 kVA 480 V-nál (nagy terhelés)
Kimeneti jellemzők
Névleges kimeneti áram: 5.6 A
Folyamatos kimeneti áram: 5.6 A 4 kHz-nél normál terhelésre, 4 A 4 kHz-nél nagy terhelésre
Maximális tranziens áram: 6.7 A 60 s-ig (normál terhelés), 6 A 60 s-ig (nagy terhelés)
Motor teljesítmény: 2.2 kW normál terhelésre, 1.5 kW nagy terhelésre
Maximális kimeneti feszültség: 480.0 V
Maximális kimeneti frekvencia: 599 Hz
Vezérlési jellemzők
Kommunikációs port protokoll: Modbus TCP, EtherNet/IP, Modbus soros
Cím tartomány: 1...247 Modbus soros esetén
Kapcsolási frekvencia: 2...16 kHz állítható, 4...16 kHz derating tényezővel
Névleges kapcsolási frekvencia: 4 kHz
Motorvezérlési profil szinkron motorokhoz: Állandó mágneses motor, szinkron reluktancia motor
Bemenet/Kimenet jellemzők
Diszkrét bemenetek száma: 10
Diszkrét bemenetek típusa: DI1...DI8 programozható, 24 V DC (≤ 30 V), DI7, DI8 programozható impulzus bemenetként: 0...30 kHz, STOA, STOB biztonságos nyomaték kikapcsolás
Diszkrét kimenetek száma: 2
Analóg bemenetek száma: 3
Analóg kimenetek száma: 2
Relékimenetek száma: 3
Mechanikai jellemzők
Szerelési mód: Falra szerelés
IP védettségi fokozat: IP21
Méretek: 144 mm szélesség, 350 mm magasság, 206 mm mélység
Környezeti feltételek
Relatív páratartalom: 5...95% kondenzáció nélkül
Üzemi magasság: ≤ 1000 m derating nélkül, 1000...4800 m áramcsökkentéssel 1% per 100 m
Üzemi pozíció: Függőleges ±10°
Termék adatok
Szélesség méret
190 mm
Hosszúság méret
410 mm
Magasság méret
310 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
IP21
Hálózati frekvencia
50/60 Hz
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
206 mm
Max. kimeneti feszültség
480 V