Schneider Electric Altivar Process ATV930 - ATV930D37N4Z - frekvenciaváltó, 37kW, 3f, 400VAC, IP21, falra szerelhető, kijelző nélkül
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Az Altivar Process ATV900 sorozat ATV930D37N4Z frekvenciaváltó az ipari alkalmazások széles skálájához kínál megoldást, kiemelkedő teljesítménnyel és rugalmassággal. Ez a kompakt, 37 kW-os változat széleskörű kommunikációs lehetőségekkel rendelkezik, így kiválóan illeszkedik a modern ipari automatizálási rendszerekhez és folyamatirányítási alkalmazásokhoz.
A készülék műszaki paraméterei lenyűgözőek: 74,5 A folyamatos kimeneti áramot biztosít 4 kHz kapcsolási frekvencián normál terhelés esetén, illetve 61,5 A-t nagy terhelés mellett. 37 kW-os motorteljesítményt támogat normál használatnál, és 30 kW-ot nagy terhelés esetén. A kimeneti frekvencia maximum 599 Hz-ig állítható, ami lehetővé teszi a rendkívül precíz sebesség- és nyomatékszabályozást. A készülék beépített fékellenállással rendelkezik, ami lehetővé teszi a hatékony fékezést és energiavisszanyerést.
Schneider Electric Altivar Process ATV930 - ATV930D37N4Z - frekvenciaváltó, 37kW, 3f, 400VAC, IP21, falra szerelhető, kijelző nélkül műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: Altivar Process ATV900
Terméktípus: Frekvenciaváltó
Specifikus alkalmazás: Ipari folyamatirányítás
Változat: Fékellenállással, standard verzió
Alkalmazási terület: Ipari alkalmazások
Motortípus: Aszinkron és szinkron motorok
Elektromos jellemzők
Hálózati fázisszám: 3 fázis
Névleges tápfeszültség: 380...480 V, -15...+10%
Hálózati frekvencia: 50...60 Hz, ±5%
Névleges kimeneti áram: 74,5 A
Motorteljesítmény: 37,0 kW normál terhelés esetén, 30,0 kW nagy terhelés esetén
Vonali áram: 66,2 A 380 V-nál (normál terhelés), 54,8 A 380 V-nál (nagy terhelés), 57,3 A 480 V-nál (normál terhelés), 48,3 A 480 V-nál (nagy terhelés)
Folyamatos kimeneti áram: 74,5 A 4 kHz-nél normál terhelés esetén, 61,5 A 4 kHz-nél nagy terhelés esetén
Maximális átmeneti áram: 89,4 A 60 másodpercig (normál terhelés), 92,3 A 60 másodpercig (nagy terhelés)
Látszólagos teljesítmény: 47,6 kVA 480 V-nál (normál terhelés), 40,2 kVA 480 V-nál (nagy terhelés)
Maximális kimeneti feszültség: 480,0 V
Maximális kimeneti frekvencia: 599 Hz
Kapcsolási frekvencia: 2...16 kHz állítható, 4...16 kHz derating faktorral, névleges kapcsolási frekvencia: 4 kHz
Kommunikáció
Kommunikációs portok: Modbus TCP, Modbus soros, EtherNet/IP
Vezérlési jellemzők
Fékező módszer: DC injektálással, beépített fékellenállással
Gyorsítási és lassítási rámpák: Lineárisan állítható, külön-külön 0,01...9999 s között
Relé kimenetek: 3 (R1 hibarelé NO/NC, R2 és R3 szekvencia relé NO)
Biztonsági funkciók
Biztonságos nyomatékkikapcsolás (STO): Van
Biztonságos leállítás 1 (SS1): Van
Biztonságosan korlátozott sebesség (SLS): Van
Biztonságos fékkezelés (SBC/SBT): Van
Fizikai jellemzők
Védelmi osztály: IP21
Méretek: 210 mm (szélesség) × 597 mm (magasság) × 262 mm (mélység)
Súly: 26 kg
Szerelési mód: Szekrénybe szerelhető
Környezeti feltételek
Működési hőmérséklet: -15...50 °C (derating nélkül), 50...60 °C (derating faktorral)
Üzemi magasság: ≤ 1000 m derating nélkül, 1000...4800 m 100 méterenként 1% áramderating mellett
Relatív páratartalom: 5...95% kondenzáció nélkül
Szennyezettségi fokozat: 2
Zajszint: 71,5 dB
Termék adatok
Szélesség méret
340 mm
Hosszúság méret
800 mm
Magasság méret
550 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
IP20
Mélység
262 mm
Max. kimeneti feszültség
480 V