Schneider Electric Altivar Process ATV630 - ATV630U55N4Z - frekvenciaváltó, 5,5kW, 3f, 400VAC, IP21, falra szerelhető, kijelző nélkül
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric Altivar Process ATV630U55N4Z frekvenciaváltó egy csúcstechnológiás megoldás ipari folyamatok és közművek számára, amely kiváló teljesítményt és sokoldalú működést biztosít. Ez a 5,5 kW teljesítményű, háromfázisú 380-480 V-os tápfeszültségű készülék ideális választás aszinkron és szinkronmotorok vezérléséhez, különösen folyamatirányítási és közműalkalmazásokban.
A biztonság kiemelkedő jelentőségű az ipari környezetben, ezért az ATV630U55N4Z frekvenciaváltó SIL 3 szintű STO (Safe Torque Off) biztonsági funkcióval rendelkezik. Emellett számos védelmi funkcióval is fel van szerelve, mint a motor hővédelme, fáziskimaradás-védelem, túláram-, túlfeszültség- és alulfeszültség-védelem. A készülék 0,1-500 Hz kimeneti frekvencia tartományban működik, és a kapcsolási frekvencia 2-12 kHz között állítható. Normál terhelés esetén 12,7 A, nehéz terhelés esetén 9,3 A folyamatos kimeneti áramot biztosít, és akár 60 másodpercig tartó túlterhelhetőséggel rendelkezik (1,1-szeres normál, illetve 1,5-szeres túlterhelés esetén).
Schneider Electric Altivar Process ATV630 - ATV630U55N4Z - frekvenciaváltó műszaki adatok
Általános specifikációk
Termékcsalád: Altivar Process ATV600
Termékváltozat: ATV630
Alkalmazás: Folyamatirányítás és közművek
Komponens típus: Változtatható fordulatszámú hajtás
Kivitel: Standard verzió
Szerelési mód: Szekrénybe szerelhető
Elektromos jellemzők
Névleges tápfeszültség: 380...480 V (-15...10%)
Hálózati frekvencia: 50...60 Hz (±5%)
Névleges kimeneti áram: 12,7 A (normál terhelés), 9,3 A (nehéz terhelés)
Motorteljesítmény: 5,5 kW (normál terhelés), 4 kW (nehéz terhelés)
Motorteljesítmény (LE): 7,5 LE (normál terhelés), 5 LE (nehéz terhelés)
Vonali áram: 10,4 A 380 V-nál (normál terhelés), 8 A 380 V-nál (nehéz terhelés)
Kimeneti frekvencia: 0,1...500 Hz
Kapcsolási frekvencia: 2...12 kHz állítható, 4...12 kHz teljesítménycsökkenéssel
Névleges kapcsolási frekvencia: 4 kHz
Kommunikációs portok és protokollok
Beépített protokollok: Modbus soros, Modbus TCP, Ethernet
Fizikai interfész: Ethernet, 2-vezetékes RS485
Átviteli sebesség: 10/100 Mbit/s, 4800/9600/19200/38400 bit/s
Be- és kimenetek
Digitális bemenetek száma: 8
Digitális bemenetek típusa: DI7, DI8 impulzusbemenetként programozható: 0...30 kHz, 24 V DC
Analóg bemenetek száma: 3
Analóg kimenetek száma: 2
Relékimenetek száma: 3
Védelmi funkciók
Biztonsági funkció: STO (safe torque off) SIL 3
Fizikai jellemzők
Védelmi fokozat: IP21, IP20 (IEC 61800-5-1 és IEC 60529 szerint)
Hűtés típusa: Kényszerített konvekció
Szélesség: 130 mm
Magasság: 285 mm
Mélység: 196 mm
Üzemeltetési feltételek
Relatív páratartalom: 5...95% lecsapódás nélkül
Üzemi helyzet: Függőleges ±10 fok
Termék adatok
Szélesség méret
165 mm
Hosszúság méret
340 mm
Magasság méret
260 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
IP20
Mélység
196 mm
Max. kimeneti feszültség
480 V