Schneider Electric Altivar Process ATV630 - ATV630U22Y6 - frekvenciaváltó, 2,2kW, 3f, 690VAC, IP21, falra szerelhető
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Az Altivar Process ATV600 sorozat legújabb tagja, az ATV630U22Y6 frekvenciaváltó a Schneider Electric komplex ipari alkalmazásokhoz fejlesztett megoldása, amely kivételes teljesítményt és rugalmasságot kínál folyamatirányítási és közműipari alkalmazásokhoz. Ez a 2,2 kW (3 LE) teljesítményű, 500-690 V-os készülék egyesíti a magas megbízhatóságot a fejlett kommunikációs képességekkel, így ideális választás a modern ipari környezetben.
Az ATV630U22Y6 frekvenciaváltó kiváló szabályozási tulajdonságokkal rendelkezik mind aszinkron, mind szinkron motorokhoz. A készülék különböző motorvezérlési profilokat támogat, beleértve az állandó nyomaték, az optimalizált nyomaték és a változó nyomaték üzemmódokat az aszinkron motoroknál, valamint a permanens mágneses és a szinkron reluktancia motorokat a szinkron alkalmazásoknál. A maximális kimeneti frekvencia 500 Hz, ami rendkívüli rugalmasságot biztosít a különböző alkalmazási területeken. A beépített STO (Safe Torque Off) biztonsági funkció SIL 3 szintű védelmet nyújt, ami elengedhetetlen a kritikus biztonsági követelményekkel rendelkező alkalmazásoknál.
Az ATV630U22Y6 bemeneti/kimeneti képességei lenyűgözőek: 8 digitális bemenet (amelyek közül kettő impulzusbemenetként is konfigurálható), 3 analóg bemenet (feszültség- és áramjellel konfigurálható), 2 analóg kimenet és 3 relékimenet áll rendelkezésre. A relékimenetek között található egy hibarelé (R1) és két szekvencia relé (R2, R3), mindegyik 100.000 kapcsolási ciklust biztosít. Az analóg bemenetek 12 bites felbontással, az analóg kimenetek pedig 10 bites felbontással rendelkeznek, ami pontos szabályozást tesz lehetővé. A készülék belső 24 V-os tápellátást is biztosít a digitális bemenetekhez és a referencia potenciométerhez.
Schneider Electric Altivar Process ATV630 - ATV630U22Y6 - frekvenciaváltó műszaki adatok
Általános specifikáció
Termékcsalád: Altivar Process ATV600
Terméktípus: Frekvenciaváltó
Alkalmazási terület: Folyamatirányítás és közműipari alkalmazások
Verzió: Standard kivitel
Rövid terméknév: ATV630
Szerelési mód: Falra szerelhető
Elektromos jellemzők
Névleges tápfeszültség: 500...690 V -15...10%
Hálózati frekvencia: 50...60 Hz -5...5%
Névleges kimeneti áram: 3,1 A
Motorteljesítmény: 2,2 kW 690 V-nál (normál terhelés), 1,5 kW 690 V-nál (nehéz terhelés)
Motorteljesítmény lóerőben: 3 LE 690 V-nál (normál terhelés), 2 LE 690 V-nál (nehéz terhelés)
Bemeneti áram: 3,6 A 690 V-nál (normál terhelés), 2,6 A 690 V-nál (nehéz terhelés)
Folyamatos kimeneti áram: 3,1 A 4 kHz-nél normál terhelésre, 2,4 A 4 kHz-nél nehéz terhelésre
Frekvenciaváltó kimeneti frekvencia: 0,1...500 Hz
Maximális kimeneti feszültség: 690,0 V
Látszólagos teljesítmény: 4,3 kVA 690 V-nál (normál terhelés), 3,1 kVA 690 V-nál (nehéz terhelés)
I/O kapacitás
Digitális bemenet száma: 8
Digitális bemenet típusa: DI7, DI8 impulzusbemenetként programozható: 0...30 kHz, 24 V DC
Analóg bemenet száma: 3
Analóg bemenet típusa: AI1, AI2, AI3 szoftveresen konfigurálható feszültség: 0...10 V DC, impedancia: 31,5 kOhm, felbontás 12 bit
Analóg kimenet száma: 2
Analóg kimenet típusa: Szoftveresen konfigurálható feszültség AQ1, AQ2: 0...10 V DC impedancia 470 Ohm, felbontás 10 bit
Relékimenet száma: 3
Kommunikációs lehetőségek
Kommunikációs port protokoll: Ethernet, Modbus soros, Modbus TCP
Fizikai interfész: Ethernet, 2-vezetékes RS 485
Átviteli sebesség: 10, 100 Mbit/s, 4800 bps, 9600 bps, 19200 bps, 38,4 kbps
Védelmi funkciók
Biztonsági funkció: STO (safe torque off) SIL 3
IP védettség: IP21 (alap), IP00 (IEC 61800-5-1 és IEC 60529 szerint), IP20 (VW3A9705 készlettel)
Mechanikai jellemzők
Hűtés típusa: Kényszerített konvekció
Méretek (szél × mag × mély): 246 mm × 420 mm × 242 mm
Nettó tömeg: 22 kg
Szerelési helyzet: Függőleges +/- 10 fok
Termék adatok
Szélesség méret
825,5 mm
Hosszúság méret
401,319999999999 mm
Magasság méret
469,9 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
IP21
Mélység
242 mm
Max. kimeneti feszültség
690 V