Schneider Electric Altivar Process ATV630 - ATV630U15N4Z - frekvenciaváltó, 1,5kW, 3f, 400VAC, IP21, falra szerelhető, kijelző nélkül
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Altivar Process ATV630 frekvenciaváltó, 1,5kW, 3f, 400VAC, IP21, falra szerelhető, kijelző nélkül ATV630U15N4Z Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
160 mm
Hosszúság méret
340 mm
Magasság méret
257 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
IP20
Mélység
196 mm
Max. kimeneti feszültség
480 V