Schneider Electric Altivar Process ATV630 - ATV630D45Y6 - frekvenciaváltó, 45kW, 3f, 690VAC, IP21, falra szerelhető
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Altivar Process ATV630 frekvenciaváltó, 45kW, 3f, 690VAC, IP21, falra szerelhető ATV630D45Y6 Schneider
Ez az Altivar Process ATV600 változó fordulatszámú hajtás 3 fázisú szinkron és aszinkron teljesítményű motorokat képes táplálni. Ez a frekvenciaváltó beépített EMC-szűrővel rendelkezik, 25 m hosszú, C3 kategóriának megfelelő kábellel. 500V és 690VAC közötti névleges tápfeszültségen működik. Ez a meghajtó az innovatív ’’Stop and Go’’ üzemmódnak köszönhetően akár 30%-os energiamegtakarítást biztosít készenléti állapotban, további költségek nélkül. Legfeljebb 45 kW/60 LE teljesítményű motorokhoz (500 V tápfeszültség) alkalmas, enyhe túlterhelést (legfeljebb 120%) igénylő alkalmazásokhoz. Alkalmas 37kW/50HP teljesítményig (500V tápfeszültség) a jelentős túlterhelést (150%-ig) igénylő alkalmazásokhoz. Méretei: 331mm (szélesség) x 297mm (mélység) x 630mm (magasság). Súlya 53 kg. Ez a hajtás a folyadékok kezelésének feldolgozására és az energiatakarékosságra összpontosít, széleskörű rugalmasságot kínál a víz- és szennyvíz, a bányászat, az ásványok és fémek, az olaj és gáz, valamint az élelmiszer- és italipari alkalmazásokban. Ez a termék CE, CSA és TUV tanúsítvánnyal rendelkezik. Megfelel az UL 508C, EN/IEC 61800-3, EN/IEC 61800-5-1, IEC 61000-3-12, IEC 60721-3, IEC 61508 és IEC 13849-1 szabványoknak. Az Altivar Process ATV600 meghajtókhoz a meghajtó teljesítményétől függően tartozékok (ventilátor-készlet, grafikus kijelzőterminál) és opciók (hálózati fojtók, dv/dt-szűrő, szinuszszűrő, EMC-szűrő) állnak rendelkezésre. A készüléket függőleges helyzetben (+/- 10 °) falra történő szerelésre tervezték. A hajtások ezen új koncepciója megfelel a folyamatok és közművek fő igényeinek a berendezések hatékonysága és a teljes birtoklási költség tekintetében, mivel támogatja az energiagazdálkodást, az eszközgazdálkodást és a folyamat általános teljesítményét is.
Termék adatok
Szélesség méret
331 mm
Hosszúság méret
630 mm
Magasság méret
297 mm
Mélység
297 mm
Max. kimeneti feszültség
690 V