Schneider Electric Altivar Process ATV630 - ATV630D45M3 - frekvenciaváltó, 45kW, 3f, 230VAC, IP21, falra szerelhető
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Altivar Process 630 Frekvenciaváltó IP21 45KW 200V/240V ATV630D45M3 Schneider
\nAltivar Process 630 Frekvenciaváltó IP21 45KW 200V/240V. termékcsalád: Altivar Process ATV600 - termék vagy komponens típusa: változó sebességű meghajtó - termékspecifikus alkalmazás: folyamat és alkalmazások - készülék rövid megnevezése: ATV630 - különböző: standard változat - termék felhasználási területe: aszinkron motorok, szinkron motorok - szerelési mód: fali szerelvény - IP védettségi szint: IP21 megfelel IEC 60529, IP21 megfelel IEC 61800-5-1 - hűtés típusa: kényszerített áramlás - motorteljesítmény kW: 37 kW heavy duty, 45 kW normal duty - motorteljesítmény LE: 50 LE heavy duty, 60 LE normal duty - fázis áram: 108.5 A 240 V heavy duty, 128.5 A 200 V heavy duty, 130.4 A 240 V normal duty, 155.1 A 200 V normal duty - feltáró vezeték Isc: 50 kA - látszólagos teljesítmény: 45.1 kVA 240 V nagy igénybevétel, 54.2 kVA 240 V normál igénybevétel - folyamatos kimeneti áram: 149 A 2.5 kHz nagy igénybevétel, 176 A 2.5 kHz normál igénybevétel - maximális átmeneti áram: 193.6 A 60 s normal duty, 223.5 A 60 s heavy duty - aszinkron motor vezérlőprofil: constant torque standard, optimized torque mode, variable torque standard - szinkronmotor vezérlőprofil: állandó mágneses motor - frekvenciaváltó kimeneti frekvencia: 0.1...599 Hz - kimeneti frekvencia: 0.0001...0.5 kHz - névleges kapcsolási frekvencia: 2.5 kHz - kapcsolási frekvencia: 2...8 kHz állítható, 2.5...8 kHz csökkenési tényezővel - diszkrét bemeneti logika: 16 előre beállított sebesség - kommunikációs port protokoll: Ethernet, Modbus soros kapcsolat, Modbus TCP - kiegészítő kártya: communication module CANopen screw terminals slot A, communication module CANopen SUB-D 9 slot A, communication module DeviceNet slot A, communication module Ethernet IP/Modbus TCP/MD-Link slot A, communication module Modbus TCP/EtherNet/IP slot A, communication module Profibus DP V1 slot A, communication module Profinet slot A, digital and analog I/O extension module slot A/slot B, kommunikációs modul CANopen daisy chain RJ45 A csatlakozónyílás, output relay extension module slot A/slot B. Előnyök : .. Alkalmazások: Az Altivar Process hajtások kifejezetten az ipari folyamatokhoz készültek, mint például a: . WWW: Szivattyúzás, elszívás, adagolás, szageltávolítás, szellőztetés, levegőztetés és iszapeltávolítás.. O&G: Szivattyúk (merülő, hidraulikus, csővezetékek, fordított áramlás, vízbefecskendezés, kerozin).. MMM: szivattyúk.. F&B: Szivattyúk és szárítóventilátor....
Termék adatok
Szélesség méret
420 mm
Hosszúság méret
1 120 mm
Magasság méret
480 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
IP21
Hálózati frekvencia
50/60 Hz
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
323 mm
Max. kimeneti feszültség
240 V