Schneider Electric Altivar Process ATV630 - ATV630D22Y6 - frekvenciaváltó, 22kW, 3f, 230VAC, IP21, falra szerelhető
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Altivar Process ATV630 frekvenciaváltó, 22kW, 3f, 230VAC, IP21, falra szerelhető ATV630D22Y6 Schneider
Ez az Altivar Process ATV600 változó fordulatszámú hajtás 3 fázisú szinkron és aszinkron teljesítményű motorokat képes táplálni. Ez a frekvenciaváltó beépített EMC-szűrővel rendelkezik, 25 m hosszú, C3 kategóriának megfelelő kábellel. 500V és 690VAC közötti névleges tápfeszültségen működik. Ez a meghajtó az innovatív ’’Stop and Go’’ üzemmódnak köszönhetően akár 30%-os energiamegtakarítást biztosít készenléti állapotban, további költségek nélkül. Legfeljebb 22 kW/30 LE teljesítményű motorokhoz alkalmas, enyhe túlterhelést (120%-ig) igénylő alkalmazásokhoz. 18,5 kW/25 LE teljesítményig alkalmas a jelentős túlterhelést (150%-ig) igénylő alkalmazásokhoz. Méretei: 246mm (szélesség) x 242mm (mélység) x 420mm (magasság). Súlya 22 kg. Ez a meghajtó a folyadékok kezelésének feldolgozására és az energiatakarékosságra összpontosít, széleskörű rugalmasságot kínál a víz- és szennyvíz, a bányászat, az ásványi anyagok és fémek, az olaj és gáz, valamint az élelmiszer- és italipari alkalmazásokban. Ez a termék CE, CSA és TUV tanúsítvánnyal rendelkezik. Megfelel az UL 508C, EN/IEC 61800-3, EN/IEC 61800-5-1, IEC 61000-3-12, IEC 60721-3, IEC 61508 és IEC 13849-1 szabványoknak. Az Altivar Process ATV600 meghajtókhoz a meghajtó teljesítményétől függően tartozékok (ventilátor-készlet, grafikus kijelzőterminál) és opciók (hálózati fojtók, dv/dt-szűrő, szinuszszűrő, EMC-szűrő) állnak rendelkezésre. A készüléket függőleges helyzetben (+/- 10 °) falra történő szerelésre tervezték. A hajtások ezen új koncepciója megfelel a folyamatok és közművek fő igényeinek a berendezések hatékonysága és a teljes birtoklási költség tekintetében, mivel támogatja az energiagazdálkodást, az eszközgazdálkodást és a folyamat általános teljesítményét is.
Termék adatok
Szélesség méret
395 mm
Hosszúság méret
800 mm
Magasság méret
485 mm
Mélység
242 mm
Max. kimeneti feszültség
690 V