Schneider Electric Altivar Process ATV630 - ATV630D15N4 - frekvenciaváltó, 15kW, 3f, 400VAC, IP21, falra szerelhető
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Altivar Process 630 Frekvenciaváltó IP21 15KW 400V/480V ATV630D15N4 Schneider
\nAltivar Process 630 Frekvenciaváltó IP21 15KW 400V/480V. termékcsalád: Altivar Process ATV600 - termék vagy komponens típusa: változó sebességű meghajtó - termékspecifikus alkalmazás: folyamat és alkalmazások - készülék rövid megnevezése: ATV630 - különböző: standard változat - termék felhasználási területe: aszinkron motorok, szinkron motorok - szerelési mód: fali szerelvény - IP védettségi szint: IP21 megfelel IEC 60529, IP21 megfelel IEC 61800-5-1 - hűtés típusa: kényszerített áramlás - motorteljesítmény kW: 11 kW heavy duty, 15 kW normal duty - motorteljesítmény LE: 15 LE heavy duty, 20 LE normal duty - fázis áram: 18.1 A 480 V heavy duty, 20.6 A 381 V nagy igénybevétel, 23.3 A 480 V normal duty, 27 A 381 V normál igénybevétel - feltáró vezeték Isc: 50 kA - látszólagos teljesítmény: 15 kVA 480 V heavy duty, 19.4 kVA 480 V normál igénybevétel - folyamatos kimeneti áram: 23.5 A 4 kHz heavy duty, 31.7 A 4 kHz normal duty - maximális átmeneti áram: 34.9 A 60 s normal duty, 35.3 A 60 s heavy duty - aszinkron motor vezérlőprofil: constant torque standard, optimized torque mode, variable torque standard - szinkronmotor vezérlőprofil: állandó mágneses motor - frekvenciaváltó kimeneti frekvencia: 0.1...599 Hz - kimeneti frekvencia: 0.0001...0.5 kHz - névleges kapcsolási frekvencia: 4 kHz - kapcsolási frekvencia: 2...12 kHz állítható, 4...12 kHz csökkenési tényezővel - diszkrét bemeneti logika: 16 előre beállított sebesség - kommunikációs port protokoll: Ethernet, Modbus soros kapcsolat, Modbus TCP - kiegészítő kártya: communication module CANopen screw terminals slot A, communication module CANopen SUB-D 9 slot A, communication module DeviceNet slot A, communication module Ethernet IP/Modbus TCP/MD-Link slot A, communication module Modbus TCP/EtherNet/IP slot A, communication module Profibus DP V1 slot A, communication module Profinet slot A, digital and analog I/O extension module slot A/slot B, kommunikációs modul CANopen daisy chain RJ45 A csatlakozónyílás, output relay extension module slot A/slot B. Előnyök : .. Alkalmazások: Az Altivar Process hajtások kifejezetten az ipari folyamatokhoz készültek, mint például a: . WWW: Szivattyúzás, elszívás, adagolás, szageltávolítás, szellőztetés, levegőztetés és iszapeltávolítás.. O&G: Szivattyúk (merülő, hidraulikus, csővezetékek, fordított áramlás, vízbefecskendezés, kerozin).. MMM: szivattyúk.. F&B: Szivattyúk és szárítóventilátor....
Termék adatok
Szélesség méret
735 mm
Hosszúság méret
340 mm
Magasság méret
255 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
IP21
Hálózati frekvencia
50/60 Hz
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
232 mm
Max. kimeneti feszültség
480 V