Schneider Electric Altivar Process ATV600 - VW3A5302 - frekvenciaváltó kiegészítő, motorfojtó (dv/dt szűrő) , IP20, 15A, 600/900 frekvenciaváltóhoz
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric VW3A5302 dv/dt szűrő egy kiváló minőségű kimeneti szűrő, amely speciálisan változtatható fordulatszámú hajtások számára készült, és a motor védelmét szolgálja a káros feszültségcsúcsoktól. Ez a szűrő hatékonyan korlátozza a dv/dt értéket 3000 V/µs alatt, ami jelentősen csökkenti a motor szigetelésére ható stresszt, ezáltal meghosszabbítva annak élettartamát.
A VW3A5302 típusú dv/dt szűrő az 1,5 kW-tól 5,5 kW-ig terjedő teljesítménytartományban használható változtatható fordulatszámú frekvenciaváltókhoz lett kifejlesztve. 15 A névleges áramerősséggel rendelkezik, és IP20 védettségi szinttel van ellátva, ami megfelelő védelmet nyújt a por és szilárd tárgyak ellen, de nem véd a víz behatolása ellen. Kiegészítő VW3A53902 készlettel azonban IP21 védettségi szint is elérhető. A szűrő kompatibilis az Altivar Process ATV900, Easy Altivar 610, Altivar Process ATV600 és Altivar Machine ATV340 frekvenciaváltó családokkal, valamint számos ATV630, ATV650, ATV610, ATV930 és ATV950 változattal.
A termék műszaki paraméterei között kiemelendő, hogy maximum 300 méter árnyékolt vagy árnyékolatlan motorkábel hosszúságot támogat, ami rendkívül rugalmas telepítést tesz lehetővé. A szűrő -10°C és 50°C közötti környezeti hőmérsékleten üzemeltethető teljesítménycsökkenés nélkül, 50°C és 60°C között pedig 1,5% fokozatos áramcsökkenéssel kell számolni fokonként. Tengerszint feletti 1000 méterig teljesítménycsökkenés nélkül használható, 1000-4000 méter között pedig 100 méterenként 1% áramcsökkenéssel kell kalkulálni. A maximális hajtás kimeneti frekvencia 100 Hz, a hőveszteség pedig 38 W 4 kHz-en. A csatlakoztatás sorkapoccsal történik, amelynek csatlakoztatási kapacitása 6 mm² / AWG 10.
Fizikai jellemzőit tekintve a szűrő méretei 295 mm szélesség, 535 mm magasság és 215 mm mélység, nettó tömege pedig 12 kg. A telepítéskor fontos figyelembe venni a javasolt minimális távolságokat: minden irányban legalább 100 mm szabad teret kell hagyni a megfelelő hűtés érdekében. A VW3A5302 dv/dt szűrő csatlakoztatási rajza szerint a hajtás és a motor közé kell bekötni a hatékony védelem érdekében. Tárolási hőmérséklet tartománya -40°C és 70°C között van, ami széles körű logisztikai rugalmasságot biztosít.
Schneider Electric VW3A5302 dv/dt szűrő műszaki adatok
Általános információk
Terméktípus: Dv/dt szűrő
Alkalmazás: Kimeneti szűrő
Névleges áram: 15 A
Kompatibilis eszközök
ATV630 változtatható fordulatszámú hajtás fali kivitel - 3 kW, 380...480 V
ATV630 változtatható fordulatszámú hajtás fali kivitel - 4 kW, 380...480 V
ATV630 változtatható fordulatszámú hajtás fali kivitel - 5.5 kW, 380...480 V
ATV630 változtatható fordulatszámú hajtás fali kivitel - 1.5 kW, 200...240 V
ATV630 változtatható fordulatszámú hajtás fali kivitel - 2.2 kW, 200...240 V
ATV630 változtatható fordulatszámú hajtás fali kivitel - 3 kW, 200...240 V
ATV650 változtatható fordulatszámú hajtás fali kivitel - 3 kW, 380...480 V
ATV650 változtatható fordulatszámú hajtás fali kivitel - 4 kW, 380...480 V
ATV650 változtatható fordulatszámú hajtás fali kivitel - 5.5 kW, 380...480 V
ATV610 változtatható fordulatszámú hajtás - 3 kW, 380...415 V
ATV610 változtatható fordulatszámú hajtás - 4 kW, 380...415 V
ATV610 változtatható fordulatszámú hajtás - 5.5 kW, 380...415 V
ATV930 változtatható fordulatszámú hajtás fali kivitel - 3 kW, 380...480 V
ATV930 változtatható fordulatszámú hajtás fali kivitel - 4 kW, 380...480 V
ATV930 változtatható fordulatszámú hajtás fali kivitel - 5.5 kW, 380...480 V
ATV930 változtatható fordulatszámú hajtás fali kivitel - 1.5 kW, 200...240 V
ATV930 változtatható fordulatszámú hajtás fali kivitel - 2.2 kW, 200...240 V
ATV930 változtatható fordulatszámú hajtás fali kivitel - 3 kW, 200...240 V
ATV950 változtatható fordulatszámú hajtás fali kivitel - 3 kW, 380...480 V
ATV950 változtatható fordulatszámú hajtás fali kivitel - 4 kW, 380...480 V
ATV950 változtatható fordulatszámú hajtás fali kivitel - 5.5 kW, 380...480 V
Elektromos jellemzők
Elektromos csatlakozás: Sorkapocs, csatlakoztatási kapacitás: 6 mm² / AWG 10
Maximális motorkábel hosszúság: 300 m árnyékolatlan kábel, 300 m árnyékolt kábel
dv/dt érték: 3000 V/µs max 200...240 V-nál, 3000 V/µs max 380...480 V-nál
Hőveszteség: 38 W 4 kHz-en
Maximális hajtás kimeneti frekvencia: 100 Hz
Környezeti feltételek
IP védettségi fokozat: IP20, IP21 (VW3A53902 készlettel)
Tárolási hőmérséklet: -40…70 °C
Fizikai jellemzők
Szélesség: 295 mm
Magasság: 535 mm
Mélység: 215 mm
Nettó tömeg: 12 kg
Termék adatok
Szélesség méret
590 mm
Hosszúság méret
366 mm
Magasság méret
390 mm