Schneider Electric Altivar Machine 320 - BMP1402C3NA2A - BMP szinkronmotor, 2,2 kW, 3f, 480 VAC, IP65, frekvenciaváltóhoz
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric BMP1402C3NA2A típusú szinkronmotor egy korszerű, nagy teljesítményű motorikus meghajtás, amely kifejezetten a modern ipari automatizálási és hajtástechnikai alkalmazásokhoz lett kifejlesztve. Ez a 2,2 kW-os szinkronmotor tökéletesen kompatibilis az Altivar Machine ATV320 és Altivar 32 frekvenciaváltókkal, így teljes rendszermegoldást kínál a precíziós mozgásvezérlési feladatokhoz.
A BMP1402C3NA2A motor kimagasló IP65 védettséggel rendelkezik alapkivitelben, ami biztosítja a por és vízsugár elleni védelmet, így ideális választás olyan ipari környezetben, ahol a mostoha körülmények közötti megbízható működés alapkövetelmény. A motor IP67 védelemre is felszerelhető a megfelelő kiegészítő készlettel, ami még magasabb szintű védelmet biztosít. A 480 VAC háromfázisú tápellátással működő motor névleges kimeneti teljesítménye 2200 W, és figyelemre méltó 14,01 Nm névleges nyomatékot képes biztosítani 1500 rpm névleges fordulatszám mellett. A maximum 3600 rpm mechanikai fordulatszám széles alkalmazási spektrumot tesz lehetővé.
A műszaki részleteket tekintve a BMP1402C3NA2A motor 5 pólussal és 2 motortekerccsel rendelkezik. A státor ellenállása 1,24 Ohm 40 °C-on, míg a státor induktivitása 15,52 mH a q-tengely tekercselésénél és 13,86 mH a d-tengely tekercselésénél ugyanezen a hőmérsékleten. A nyomatékállandó értéke 2,9 N.m/A 40 °C-on. A motor maximális radiális terhelhetősége fordulatszámfüggő: 1000 rpm-nél 2240 N, 2000 rpm-nél 1780 N, 3000 rpm-nél pedig 1550 N. A maximális axiális erő a radiális erő 0,2-szerese lehet. A motor hűtése természetes konvekcióval történik, nincs szükség külön hűtőrendszerre.
A BMP1402C3NA2A motor szerkezeti kialakítása nemzetközi szabvány szerinti karimával történik, ami megkönnyíti a beépítést. A tengelyvég reteszes kialakítású, 24 mm átmérővel és 50 mm hosszúsággal. A retesz szélessége 8 mm. A motorkarima mérete 140 mm, a központosító gallér átmérője 130 mm, annak mélysége 3,5 mm. A rögzítőfuratok száma 4, átmérőjük 11 mm, és 165 mm átmérőjű körön helyezkednek el. Az elektromos csatlakozás forgatható derékszögű csatlakozóval valósul meg, ami rugalmasságot biztosít a telepítés során. A motor működési frekvenciatartománya rendkívül széles, 13 Hz-től 300 Hz-ig terjed, ami sokoldalú felhasználást tesz lehetővé. A maximális áramerősség 8,3 A, nominális működési frekvencia 125 Hz. A BMP1402C3NA2A rotor tehetetlenségi nyomatéka 32 kg.cm², és a teljes motor nettó tömege 12 kg.
Schneider Electric Altivar Machine 320 - BMP1402C3NA2A - BMP szinkronmotor, 2,2 kW, 3f, 480 VAC, IP65, frekvenciaváltóhoz műszaki adatok
Fő jellemzők
Termék vagy alkatrész típusa: Szinkronmotor
Eszköz rövid neve: BMP
Maximális mechanikai sebesség: 3600 rpm
Névleges kimeneti teljesítmény: 2200 W ATV32 meghajtóval 2,2 kW 400 V háromfázisú esetén
2200 W ATV320 meghajtóval 2,2 kW 400 V háromfázisú esetén
Névleges nyomaték: 14,01 N.m ATV32 meghajtóval 2,2 kW 400 V háromfázisú esetén
14,01 N.m ATV320 meghajtóval 2,2 kW 400 V háromfázisú esetén
Névleges fordulatszám: 1500 rpm ATV32 meghajtóval 2,2 kW 400 V háromfázisú esetén
1500 rpm ATV320 meghajtóval 2,2 kW 400 V háromfázisú esetén
Termék kompatibilitás: ATV32 változtatható sebességű meghajtó 2,2 kW 400 V háromfázisú esetén
ATV320 változtatható sebességű meghajtó 2,2 kW 380...500 V háromfázisú esetén
Tengelyvég: Reteszes
IP védettségi fokozat: IP65 alapkivitelben
IP67 IP67 készlettel
Tartófék: Nélküle
Szerelési támogatás: Nemzetközi szabvány szerinti karima
Elektromos csatlakozás: Forgatható derékszögű csatlakozó
Kiegészítő jellemzők
Termékcsalád kompatibilitás: Altivar Machine ATV320
Altivar 32
Névleges tápfeszültség: 480 V
Hálózati fázisok száma: Háromfázisú
Maximális áramerősség Irms: 8,3 A ATV32 meghajtóval 2,2 kW 400 V háromfázisú esetén
8,3 A ATV320 meghajtóval 2,2 kW 400 V háromfázisú esetén
Névleges működési frekvencia: 125 Hz ATV32 meghajtóval 2,2 kW 400 V háromfázisú esetén
125 Hz ATV320 meghajtóval 2,2 kW 400 V háromfázisú esetén
Minimális működési frekvencia: 13 Hz ATV32 meghajtóval 2,2 kW 400 V háromfázisú esetén
13 Hz ATV320 meghajtóval 2,2 kW 400 V háromfázisú esetén
Maximális működési frekvencia: 300 Hz ATV32 meghajtóval 2,2 kW 400 V háromfázisú esetén
300 Hz ATV320 meghajtóval 2,2 kW 400 V háromfázisú esetén
Tengely átmérő: 24 mm
Tengely hossz: 50 mm
Retesz szélessége: 8 mm
Motor karima mérete: 140 mm
Nyomaték állandó: 2,9 N.m/A 40 °C-on
Motor pólusok száma: 5
Motor tekercsek száma: 2
Rotor tehetetlenségi nyomatéka: 32 kg.cm²
Állórész ellenállás: 1,24 Ohm 40 °C-on
Állórész induktivitás: 15,52 mH a q-tengely tekercselésénél 40 °C-on
13,86 mH a d-tengely tekercselésénél 40 °C-on
Maximális radiális erő Fr: 2240 N 1000 rpm-nél
1780 N 2000 rpm-nél
1550 N 3000 rpm-nél
Maximális axiális erő Fa: 0,2 x Fr
Hűtés típusa: Természetes konvekció
Hossz: 192 mm
Központosító gallér átmérő: 130 mm
Központosító gallér mélység: 3,5 mm
Rögzítőfuratok száma: 4
Rögzítőfuratok átmérője: 11 mm
Rögzítőfuratok köre: 165 mm
Nettó tömeg: 12 kg
Méretek
L: 192 mm (7.56 in)
B: 50 mm (1.97 in)
C: 24 mm (0.94 in)
D: 8 mm (0.31 in)
E: 27 mm (1.06 in)
F: 40 mm (1.57 in)
G: 5 mm (0.20 in)
H: M8
N: 3.3 mm (0.13 in)
O: 6 mm (0.24 in)
P: 19 mm (0.75 in)
Q: 25 mm (0.98 in)
S: 8.4 mm (0.33 in)
T: 6.8 mm (0.27 in)
Termék adatok
Szélesség méret
200 mm
Hosszúság méret
590 mm
Magasság méret
260 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
480
Kivitel
váltakozó áram-szinkron motor
Védettség
egyéb
Pólusszám
0
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Névleges áram
2,6 A