Schneider Electric Altivar Machine 320 - ATV320U15M2W - frekvenciaváltó, 1,5kW, 1f, 230VAC, Modbus/CANopen, IP66, szakaszoló kapcsoló nélkül
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Az Altivar Machine ATV320 frekvenciaváltó sorozat ATV320U15M2W modellje egy kompakt, nagy teljesítményű eszköz, amely kifejezetten összetett gépek és berendezések vezérlésére fejlesztettek ki. Ez az 1,5 kW teljesítményű, egyfázisú (200-240 V) frekvenciaváltó IP66-os védettségi fokozattal rendelkezik, ami kiváló védelmet biztosít por és víz ellen, így zordon ipari környezetben is megbízhatóan működik.
Az ATV320U15M2W technikai specifikációi kiemelkedőek: 8,0 A névleges kimeneti áram nehéz terhelés esetén, 0,599 kHz-ig terjedő maximális kimeneti frekvencia, és akár 170-200%-os átmeneti nyomatéktúlterhelés képesség. A készülék hét különböző típusú diszkrét bemenettel rendelkezik, köztük Safe Torque Off (STO) biztonsági funkcióval, ami vészhelyzet esetén biztonságosan leállítja a motor nyomatékát. Emellett három analóg bemenet, egy analóg kimenet, valamint konfigurálható relé kimenetek teszik lehetővé a sokoldalú használatot. A készülék mind pozitív (forrás), mind negatív (nyelő) logikai bemenetekkel működtethető, ami tovább növeli a telepítési rugalmasságot.
Schneider Electric Altivar Machine 320 - ATV320U15M2W - frekvenciaváltó műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: Altivar Machine ATV320
Termék típusa: Frekvenciaváltó
Alkalmazási terület: Összetett gépek
Kivitel: Standard változat
Formátum: Zárt kivitel
Szerelési mód: Falra szerelhető
IP védettség: IP66
Villamos jellemzők
Névleges tápfeszültség: 200...240 V (-15...10%)
Névleges kimeneti áram: 8,0 A
Motorteljesítmény: 1,5 kW nehéz üzemmódban
Motorteljesítmény: 2 LE
EMC szűrő: Beépített C2 osztályú EMC szűrő
Vonali áram: 17,8 A 200 V-nál (nehéz üzemmód)
Maximális bemeneti áram: 17,8 A
Maximális kimeneti feszültség: 240 V
Látszólagos teljesítmény: 3,6 kVA 240 V-nál (nehéz üzemmód)
Teljesítményveszteség: Önhűtéses: 76,0 W 200 V-nál, 4 kHz kapcsolási frekvenciánál
Kommunikációs portok és protokollok
Kommunikációs port protokollja: Modbus soros, CANopen
Be- és kimenetek
Diszkrét bemenetek száma: 7
Diszkrét bemenet típusa: STO safe torque off, 24 V DC, impedancia: 1,5 kOhm; DI1...DI6 logikai bemenetek, 24 V DC (30 V); DI5 programozható impulzus bemenetként: 0…30 kHz, 24 V DC (30 V)
Diszkrét bemenet logika: Pozitív logika (forrás); Negatív logika (nyelő)
Diszkrét kimenetek száma: 3
Diszkrét kimenet típusa: Open collector DQ+ 0…1 kHz 30 V DC 100 mA; Open collector DQ- 0…1 kHz 30 V DC 100 mA
Analóg bemenetek száma: 3
Analóg bemenet típusa: AI1 feszültség: 0...10 V DC, impedancia: 30 kOhm, felbontás 10 bit; AI2 bipoláris differenciális feszültség: +/- 10 V DC, impedancia: 30 kOhm, felbontás 10 bit; AI3 áram: 0...20 mA (vagy 4-20 mA, x-20 mA, 20-x mA vagy más minták konfigurálással), impedancia: 250 Ohm, felbontás 10 bit
Analóg kimenetek száma: 1
Analóg kimenet típusa: Szoftveresen konfigurálható áram AQ1: 0...20 mA impedancia 800 Ohm, felbontás 10 bit; Szoftveresen konfigurálható feszültség AQ1: 0...10 V DC impedancia 470 Ohm, felbontás 10 bit
Motorvezérlés
Szinkron motor vezérlési profil: Vektoros vezérlés érzékelő nélkül
Maximális kimeneti frekvencia: 0,599 kHz
Kapcsolási frekvencia: 2...16 kHz állítható; 4...16 kHz terheléscsökkentési tényezővel
Névleges kapcsolási frekvencia: 4 kHz
Méretek
Szélesség: 250 mm
Magasság: 340 mm
Mélység: 235,0 mm
Nettó súly: 7,4 kg
Környezeti feltételek
Üzemi pozíció: Függőleges +/- 10 fok
Maximális gyorsulás ütés esetén (működés közben): 150 m/s² 11 ms-nál
Maximális gyorsulás vibrációs terhelés alatt (működés közben): 10 m/s² 13...200 Hz-nél
Megengedett relatív páratartalom (működés közben): EN 60721-3 szerinti 3K5 osztály
Túlfeszültségi kategória: III
Szennyezettségi fok: 3
Környezeti szállítási hőmérséklet: -25…70 °C
Környezeti tárolási hőmérséklet: -25…70 °C
Biztonsági funkciók
Védelem
Tanúsítványok
Terméktanúsítványok: CE, ATEX, NOM, GOST, EAC, RCM, KC
Jelölések: CE, ATEX, UL, CSA, EAC, RCM
Szabványok: IEC 61800-5-1
Termék adatok
Szélesség méret
305 mm
Hosszúság méret
450 mm
Magasság méret
293 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
IP66
Hálózati frekvencia
50/60 Hz
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
235 mm
Max. kimeneti feszültség
240 V