Schneider Electric Altivar Machine 320 - ATV320U11M2W - frekvenciaváltó, 1,1kW, 1f, 230VAC, Modbus/CANopen, IP66, szakaszoló kapcsoló nélkül
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Az Altivar Machine ATV320 sorozat ATV320U11M2W típusú frekvenciaváltója kimagasló teljesítményt és sokoldalúságot kínál a komplex gépi alkalmazásokhoz. Ez a fali szerelésű, tokozott kivitelű (IP66) készülék ideális megoldást nyújt mindazok számára, akik megbízható, nagy teljesítményű hajtást keresnek nehéz környezeti feltételek mellett is. Az 1,1 kW-os névleges teljesítményével és 1-fázisú 200-240V-os tápellátásával tökéletesen alkalmazható kisebb ipari berendezésekhez, szivattyúkhoz, szellőztető rendszerekhez és számos egyéb alkalmazáshoz.
A biztonságot szem előtt tartva az ATV320U11M2W több beépített biztonsági funkcióval is rendelkezik, mint a STO (Safe Torque Off) és SS1 (Safe Stop 1), valamint a SLS (Safely Limited Speed). Emellett számos védelmi funkcióval is el van látva, többek között túláram, földzárlat, túlmelegedés, motorfázis rövidzárlat és túlfeszültség elleni védelemmel. A készülék szélessége 250 mm, magassága 340 mm, mélysége 235 mm, tömege pedig 7,4 kg. A készülék üzemeltetési hőmérséklet-tartománya -10°C és +40°C között van derating nélkül, 40°C és 60°C között pedig teljesítménycsökkentéssel. A transiens nyomaték a névleges motornyomaték 170-200%-a, amely kiváló indítási és dinamikus terhelhetőségi jellemzőket biztosít. A frekvenciaváltó pontossága +/- 10% a névleges szliphez képest 0,2 Tn-től Tn-ig terjedő terhelés esetén. Az ATV320U11M2W Schneider Electric frekvenciaváltó CE, ATEX, NOM, GOST, EAC, RCM és KC tanúsítványokkal rendelkezik, így világszerte alkalmazható különböző ipari környezetekben.
Schneider Electric Altivar Machine 320 - ATV320U11M2W - frekvenciaváltó, 1,1kW, 1f, 230VAC, Modbus/CANopen, IP66, szakaszoló kapcsoló nélkül műszaki adatok
Fő adatok
Termékcsalád: Altivar Machine ATV320
Termék típus: Frekvenciaváltó
Alkalmazás: Komplex gépek
Változat: Standard verzió
Kivitel: Tokozott
Szerelési mód: Fali szerelés
Kommunikációs protokoll: Modbus soros, CANopen
Névleges tápfeszültség: 200...240 V - 15...10 %
Névleges kimeneti áram: 6,9 A
Motor teljesítmény: 1,1 kW nagy terhelés esetén
Motor teljesítmény: 1,5 hp
EMC szűrő: C2 osztályú EMC szűrő beépítve
IP védettségi fokozat: IP66
Bemeneti/kimeneti specifikációk
Diszkrét bemenetek száma: 7
Diszkrét bemenet típusok:
- STO biztonságos nyomaték kikapcsolás, 24 V DC, impedancia: 1,5 kOhm
- DI1...DI6 logikai bemenetek, 24 V DC (30 V)
- DI5 programozható impulzus bemenetként: 0...30 kHz, 24 V DC (30 V)
Diszkrét bemenet logika: Pozitív logika (source), negatív logika (sink)
Diszkrét kimenetek száma: 3
Analóg bemenetek száma: 3
Analóg bemenet típusok:
- AI1 feszültség: 0...10 V DC, impedancia: 30 kOhm, felbontás 10 bit
- AI2 bipoláris differenciál feszültség: +/- 10 V DC, impedancia: 30 kOhm, felbontás 10 bit
- AI3 áram: 0...20 mA (vagy 4-20 mA, konfigurálható), impedancia: 250 Ohm, felbontás 10 bit
Analóg kimenetek száma: 1
Relékimenetek: Konfigurálható relé logika R1A, R1B, R1C, R2A, R2C
Motor vezérlési jellemzők
Kvadránsok: 4 negyedes működés lehetséges
Aszinkron motor vezérlési profil:
- Feszültség/frekvencia arány, 5 pontos
- Szenzor nélküli fluxusvektor vezérlés, standard
- Feszültség/frekvencia arány - energiatakarékos, kvadratikus U/f
- Szenzor nélküli fluxusvektor vezérlés - energiatakarékos
- Feszültség/frekvencia arány, 2 pontos
Szinkronmotor vezérlési profil: Szenzor nélküli vektorvezérlés
Maximum kimeneti frekvencia: 0,599 kHz
Kapcsolási frekvencia: 2...16 kHz állítható, 4...16 kHz teljesítménycsökkentéssel
Névleges kapcsolási frekvencia: 4 kHz
Fékezési mód: Egyenáramú injektálással, beépített fékszaggató
Méretek és telepítés
Szélesség: 250 mm
Magasság: 340 mm
Mélység: 235,0 mm
Nettó tömeg: 7,4 kg
Működési helyzet: Függőleges +/- 10 fok
Tranziens túlnyomaték: 170...200 % a névleges motornyomatékhoz képest
Biztonsági funkciók
STO (Safe Torque Off): Igen
SS1 (Safe Stop 1): Igen
SLS (Safely Limited Speed): Igen
Termék adatok
Szélesség méret
305 mm
Hosszúság méret
450 mm
Magasság méret
293 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
IP66
Hálózati frekvencia
50/60 Hz
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
235 mm
Max. kimeneti feszültség
240 V