Schneider Electric Altivar Easy 610 - ATV610D45N4 - frekvenciaváltó, 3f, 400V, 45kW, IP20
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Altivar 610 Easy frekvenciaváltó, 3f, 400V, 45kW ATV610D45N4 Schneider
Ez az Easy Altivar 610-es meghajtó egy frekvenciaváltó háromfázisú aszinkron motorokhoz. Névleges tápfeszültségen 380V és 415V AC között működik. Legfeljebb 45 kW / 60 LE teljesítményű motorokhoz alkalmas, enyhe túlterhelést (120%-ig) igénylő alkalmazásokhoz. Alkalmas 37 kW / 50 LE teljesítményig terjedő teljesítményű motorokhoz, jelentős túlterhelést igénylő alkalmazásokhoz (150%-ig). Plug & play megoldást kínál, amelynek során a paramétereket gyárilag előre beállítják a kívánt konfigurációra, így segítve a folyamatszabályozás és az üzemeltetési idő megtakarítását. Beépített rádiózavar-bemeneti szűrőkkel rendelkezik, amelyek megfelelnek a változó fordulatszámú elektromos hajtások \termékeire\" vonatkozó EMC-szabványnak IEC/EN 61800-3, 2. kiadás, C3 kategória 1. vagy 2. környezetben. Tömege 26,8 kg, méretei: 226 mm széles, 613 mm magas, 271 mm mély. ezt a hajtást kifejezetten a víz- és szennyvíz-, valamint az olaj- és gázipari piaci szegmensek, illetve a folyamat- és gépirányítás, valamint az épületirányítás területén történő szabványos alkalmazásokhoz tervezték."
Termék adatok
Szélesség méret
520 mm
Hosszúság méret
730 mm
Magasság méret
340 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
IP20
Hálózati frekvencia
50/60 Hz
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
271 mm
Max. kimeneti feszültség
415 V