Schneider Electric Altivar Easy 610 - ATV610D37N4 - frekvenciaváltó, 3f, 400V, 37kW, IP20
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A frekvenciaváltó 37 kW (50 LE) motorteljesítményre képes normál üzemmódban, míg nagy terhelésű (heavy duty) üzemmódban 30 kW (40 LE) teljesítményt biztosít. Az ATV610D37N4 háromfázisú tápellátást igényel 380-460V tartományban, 50-60 Hz frekvencián. Az IP20 védettségi fokozatának köszönhetően szekrénybe szerelésre tervezték, ahol kényszerkonvekciós hűtési rendszere hatékonyan működik. A beépített EMC szűrő megfelel az IEC 61800-3 szabvány C3 kategóriájának 50 méteres vezetékhosszúságig.
Kommunikációs lehetőségek tekintetében az ATV610D37N4 Modbus soros kommunikációs porttal rendelkezik, és további kiegészítőkártyák is telepíthetők, mint például a Profibus DP V1 kommunikációs kártya, digitális vagy analóg I/O bővítőkártyák, vagy relékimeneti kártya. A készülék sokoldalúságát 3 analóg bemenet (feszültség, áram, hőmérséklet vagy vízszintérzékelő), 6 diszkrét bemenet (programozható logikai vagy impulzus bemenet), 2 analóg kimenet és 3 relékimenet biztosítja. A frekvenciaváltó méretei 226 mm szélesség, 613 mm magasság (706 mm EMC lemezzel) és 271 mm mélység, nettó súlya pedig 25,5 kg.
Schneider Electric Altivar Easy 610 - ATV610D37N4 - frekvenciaváltó, 3f, 400V, 37kW, IP20 műszaki adatok
Alap jellemzők
Termékcsalád: Easy Altivar 610
Termék típusa: Frekvenciaváltó
Alkalmazási terület: Ventilátor, szivattyú, kompresszor, szállítószalag
Készülék rövid neve: ATV610
Változat: Standard verzió
Felhasználási cél: Aszinkron motorok, Szinkron motorok
Szerelési mód: Szekrénybe szerelhető
EMC szűrő: Integrált, megfelel az IEC 61800-3 C3 kategóriának 50 m-ig
IP védettségi fokozat: IP20
Hűtés típusa: Kényszerkonvekció
Elektromos jellemzők
Tápfrekvencia: 50...60 Hz +/-5 %
Hálózati fázisok száma: 3 fázis
Névleges tápfeszültség: 380...460 V - 15...10 %
Motorteljesítmény kW: 37 kW normál üzemmódban, 30 kW nagy terhelésű üzemmódban
Motorteljesítmény LE: 50 LE normál üzemmódban, 40 LE nagy terhelésű üzemmódban
Vonali áram: 76,6 A 380 V-nál (normál üzemmód), 68,3 A 460 V-nál (normál üzemmód), 65,8 A 380 V-nál (nagy terhelésű üzemmód), 56,8 A 460 V-nál (nagy terhelésű üzemmód)
Prospektív vonali zárlati áram: 22 kA
Látszólagos teljesítmény: 54,4 kVA 460 V-nál (normál üzemmód), 45,2 kVA 460 V-nál (nagy terhelésű üzemmód)
Folyamatos kimeneti áram: 74,5 A 4 kHz-nél normál üzemmódban, 59,6 A 4 kHz-nél nagy terhelésű üzemmódban
Maximális tranziens áram: 82 A 60 másodpercig (normál üzemmód), 89,4 A 60 másodpercig (nagy terhelésű üzemmód)
Vezérlési jellemzők
Kimeneti frekvencia: 0,1…500 Hz
Névleges kapcsolási frekvencia: 4 kHz
Kapcsolási frekvencia: 2...12 kHz állítható
Előre beállított sebességek száma: 16 előre beállított sebesség
Kommunikációs port protokoll: Modbus soros
Kiegészítő funkciók
Fékezés megállásig: DC injektálással
Védelmi funkciók
Fizikai jellemzők
Szélesség: 226 mm
Magasság: 613 mm, 706 mm EMC lemezzel
Mélység: 271 mm
Nettó tömeg: 25,5 kg
Be- és kimeneti jellemzők
Analóg bemenetek száma: 3
Diszkrét bemenetek száma: 6
Analóg kimenetek száma: 2
Relékimenetek száma: 3
Környezeti jellemzők
Zajszint: 75 dB az 86/188/EEC szerint
Tárolási hőmérséklet: -40…70 °C
Relatív páratartalom: 5…95 % kondenzáció nélkül az IEC 60068-2-3 szerint
Szabványok és megfelelőség
Szabványok: IEC 61800-3, 2. környezet C3 kategória IEC 61800-3, IEC 61800-5-1, IEC 60721-3
Jelölések: CE
Termék adatok
Szélesség méret
380 mm
Hosszúság méret
760 mm
Magasság méret
510 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
IP20
Hálózati frekvencia
50/60 Hz
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
271 mm
Max. kimeneti feszültség
415 V