Schneider Electric Altivar Easy 610 - ATV610D22N4 - frekvenciaváltó, 3f, 400V, 22kW, IP20
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Altivar 610 Easy frekvenciaváltó, 3f, 400V, 22kW ATV610D22N4 Schneider
Ez az Easy Altivar 610-es meghajtó egy frekvenciaváltó háromfázisú aszinkron motorokhoz. Névleges tápfeszültségen 380V és 415V AC között működik. Legfeljebb 22 kW / 30 LE névleges teljesítményű motorokhoz alkalmas, enyhe túlterhelést (120%-ig) igénylő alkalmazásokhoz. Alkalmas 18,5 kW / 25 LE teljesítményig terjedő teljesítményű motorokhoz, jelentős túlterhelést igénylő alkalmazásokhoz (150%-ig). Plug & play megoldást kínál, amelynek során a paramétereket gyárilag előre beállítják a kívánt konfigurációra, így segítve a folyamatszabályozás és az üzemeltetési idő megtakarítását. Beépített rádiózavar-bemeneti szűrőkkel rendelkezik, amelyek megfelelnek a változó fordulatszámú elektromos hajtás \termékekre\" vonatkozó EMC-szabványnak IEC/EN 61800-3, 2. kiadás, C3 kategória 1. vagy 2. környezetben. Tömege 13,9 kg, méretei: 211 mm széles, 495 mm magas, 232 mm mély. ezt a meghajtót kifejezetten a víz- és szennyvíz-, valamint az olaj- és gázipari piaci szegmensekben, illetve a folyamat- és gépirányítás, valamint az épületirányítás területén történő szabványos alkalmazásokhoz tervezték."
Termék adatok
Szélesség méret
250 mm
Hosszúság méret
680 mm
Magasság méret
330 mm
Mélység
232 mm
Max. kimeneti feszültség
415 V