Schneider Electric Acti9 iCT16A - A9C22512 - kontaktor, 50Hz, 2NO, 220VAC
3 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
ACTI9 iCT16A kontaktor, 50Hz, 2NO, 220VAC A9C22512 Schneider
ACTI9 iCT16A kontaktor, 50Hz, 2NO, 220VAC. termékcsalád: Acti 9 - termék neve: Acti 9 iCT - termék vagy komponens típusa: mágneskapcsoló - készülék rövid megnevezése: iCT - készülékalkalmazás: motor-fűtés-világítás - pólusok megnevezése: 2P - le névleges üzemi áram: 16 A AC-7A, 6 A AC-7B - hálózat típusa: AC - vezérlés típusa: távirányítás. Előnyök : Könnyű választani az 1-4-pólusú széles DIN szabványos termékkínálatból Nem kell aggódnia a komplett moduláris rendszer miatt Rugalmas kiegészítő kombinációk egyszerű felpattintós rendszerben.. Alkalmazások: A villamos áramkörök vezérlése és felügyelete minden ipari, kereskedelmi és lakossági épületben. 1- és 3-fázisú terhelések vezérlése és felügyelete 100A-ig....
Termék adatok
Nyitóérintkezők száma
0
Szélesség méret
70 mm
Hosszúság méret
85 mm
Magasság méret
20 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
250 - 250 V