Schneider Electric Acti9 iC60L - A9F94401 - kismegszakító, 4P, C, 1A, monokonnekt
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
Ismerd meg a teljes termékcsaládot !
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Kismegszakító 4C 1A 15kA monokonnekt iC60L ACTI9 A9F94401 Schneider
\nACTI9 iC60L kismegszakító, 4p, C, 1A, monokonnekt. készülékalkalmazás: elosztás - termékcsalád: Acti 9 - termék vagy komponens típusa: kismegszakító - készülék rövid megnevezése: iC60L - hálózat típusa: AC, DC - kioldóegység technológia: termikus-mágneses - megszakítási kapacitás: 100 kA Icu megfelel EN/IEC 60947-2 - 100...133 V AC 50/60 Hz, 100 kA Icu megfelel EN/IEC 60947-2 - 12...60 V AC 50/60 Hz, 100 kA Icu megfelel EN/IEC 60947-2 - 220...240 V AC 50/60 Hz, 100 kA Icu megfelel EN/IEC 60947-2 - 380...415 V AC 50/60 Hz, 15000 A Icn megfelel EN/IEC 60898-1 - 400 V AC 50/60 Hz, 20 kA Icu megfelel EN/IEC 60947-2 - <= 250 V DC, 70 kA Icu megfelel EN/IEC 60947-2 - 440 V AC 50/60 Hz - Felhasználási kategória: A kategória megfelel EN 60947-2, A kategória megfelel IEC 60947-2 - alkalmasság leválasztásra: igen megfelel EN 60898-1, igen megfelel EN 60947-2, igen megfelel IEC 60898-1, igen megfelel IEC 60947-2 - szabványok: EN 60898-1, EN 60947-2, IEC 60898-1, IEC 60947-2. Előnyök : .. Alkalmazások: Védelem minden ipari és kereskedelmi épületben: Minden alkalmazáshoz, különösen szennyezett környezetben és hálózatokon, Motorvédelem..
Termék adatok
Szélesség méret
71 mm
Hosszúság méret
94 mm
Magasság méret
71 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
400
Védettség
IP20
Frekvencia
50 - 60 Hz
Pólusszám (összesen)
4
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Névleges áram
1 A
Beépítési mélység
44,5 mm