Schneider Electric AccuSine PFV + PCSPCTFCL40005R411 Bontható téglalap áramváltó 4000/5A - 101,6 x 279,4 mm belső átmérővel
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
AccuSine+ bontható téglalap áramváltó 4000/5A-101,6x279,4mm belső átmérő PCSPCTFCL40005R411 Schneider
Ez a téglalap alakú osztott magos áramváltó, amelyet csavaró mozdulattal nyitnak, 4000 A vonali névleges árammal és 5 A másodlagos névleges árammal rendelkezik. Ennek a tekercsnek a nyílásmérete 101,6 mm x 279,4 mm. Az elsődleges névleges mérési pontosság 4% 200A-tól 300A-ig, 3% 400A-tól 500A-ig, majd 2% 600A-tól 800A-ig és 1% felette. A transzformátor szekunder csatlakozóján 3,65 méteres repülő vezeték áll rendelkezésre ásós csatlakozókkal. Ez a termék megkapta a cURus minősítést és a CE minősítést.
Termék adatok
Szélesség méret
457,999999999999 mm
Hosszúság méret
457,999999999999 mm
Magasság méret
102 mm