Schneider Electric ComPacT for DC (2021) - C163TM160D - Kioldó NSX160 DC 3P 160A TMD
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A TM160DC trip unit 3 pólusú kialakítással rendelkezik (3P), 3 védett pólussal (3D), ami optimális megoldást jelent az egyenáramú elosztóhálózatok védelmére. A termék névleges árama 160A (40°C-on), és képes akár 750V DC feszültségű hálózatokon is működni. A TM-D sorozatú kioldóegység termikus-mágneses technológiát alkalmaz, ami kétféle védelmi funkciót kombinál: a túlterhelés elleni védelmet (L - termikus) és a rövidzárlat elleni védelmet (I - mágneses). Ez a kettős védelem biztosítja, hogy az elektromos rendszer minden körülmények között biztonságosan működjön.
A termék számos beállítási lehetőséget kínál a szakemberek számára. A hosszú késleltetésű kioldás beállítása (termikus védelem) állítható, a beállítási tartomány 0,7-1 × In, ami lehetővé teszi a névleges áramhoz képest történő finomhangolást. Ez különösen hasznos olyan alkalmazásoknál, ahol a terhelés változó lehet, de nem szeretnénk felesleges leoldásokat. A hosszú késleltetésű védelem késleltetési ideje (tr) fix értékre van beállítva, míg a pillanatnyi védelmi kioldás beállítási típusa (Ii) szintén fix, 1250A értéken. Ez a kombináció megfelelő védelmet nyújt mind a lassú túlterhelések, mind a hirtelen fellépő rövidzárlatok ellen, miközben optimalizálja a rendszer rendelkezésre állását.
A ComPacT NSX160 DC kioldóegység fix beépítési móddal rendelkezik, ami stabilitást biztosít az üzemeltetés során. A termék megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak, és II-es érintésvédelmi osztályba tartozik, ami fokozott biztonságot jelent a felhasználók számára. A szennyezettségi fok 3, az IEC 60947-1 szerint, ami azt jelenti, hogy a termék képes ellenállni a vezetőképes szennyeződéseknek vagy száraz, nem vezetőképes szennyeződéseknek, amelyek vezetőképessé válhatnak páralecsapódás következtében. Az IP védelmi fokozata IP40 az IEC 60529 szerint, ami védettséget biztosít 1 mm-nél nagyobb szilárd tárgyak behatolása ellen.
Schneider ComPacT NSX160 DC TM160DC trip unit műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméksorozat: ComPacT NSX100...250 DC
Komponens típusa: Trip unit (kioldóegység)
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológia: Termikus-mágneses
Kompatibilitás: ComPacT NSX160 DC
Alkalmazás: Elosztás
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Védelmi funkciók: LI
Védelem típusa: L: túlterhelés elleni védelem (termikus)
I: rövidzárlat elleni védelem (mágneses)
Névleges áram: 160 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 750 V DC
Hálózat típusa: DC
Megszakító felszerelési módja: Fix
Kiegészítő jellemzők
Hosszú késleltetésű kioldás beállítási típusa Ir (termikus védelem): Állítható
Hosszú késleltetésű védelem beállítási tartománya [Ir]: 0,7...1 x In
Hosszú késleltetésű védelem késleltetés beállítási típusa tr: Fix
Pillanatnyi védelmi kioldás beállítási típusa Ii: Fix
Pillanatnyi védelem beállítási tartománya [Ii]: 1250 A
Földzárlat védelem: Nincs
Környezeti adatok
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Áramütés elleni védelmi osztály: II. osztály
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60947-1 szerint
IP védelmi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
Környezeti hőmérséklet üzemeltetéskor: -25...70 °C
Környezeti hőmérséklet tároláskor: -50...85 °C
Termék adatok
Szélesség méret
100 mm
Hosszúság méret
115 mm
Magasság méret
65 mm
Mélység
88,2 mm