Relémodul RIF-2-RPT-LDP-24DC/4X21, Phoenix Contact, 2903308
10 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Előszerelt relémodul direkt rugós csatlakozással, részei: reléaljzat, teljesítményérintkezős relé és tartókengyel. Érintkező kivitele: 4 váltó. Bemeneti feszültség: 24 V DC
Termék adatok
Névleges áram
0.042 A
Szélesség méret
31 mm
Magasság méret
96 mm