Relémodul - RIF-0-RPT-24DC/21, Phoenix Contact, 2903370
Több, mint 100 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Előszerelt relémodul direkt rugós csatlakozással, részei: reléaljzat kiemelővel és teljesítményérintkezős relé. Érintkező kivitele: 1 váltó. Bemeneti feszültség: 24 V DC
Termék adatok
Névleges áram
0.009 A
Nyitóérintkezők száma
0
Záróérintkezők száma
0
Védettség
IP20
Magasság méret
93 mm
Gyártó neve
Phoenix Contact GmbH & Co. KG
EAN
Gyártó címe
Flachsmarktstraße 8, D-32825 Blomberg
Gyártó elérhetősége
info@phoenixcontact.com
Gyártó
Phoenix Contact
Kivitel
Védettség
IP20
Záróérintkezők száma
Gyártó/Márka
Phoenix Contact
Mélység
0 mm