Schneider Electric PanelSeT SFN - NSYSFN20850P - elosztószekrény szerelőlappal 2000x800x500 IP55
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
PanelSeT SFN szerelőlappal 2000x800x500 IP55 NSYSFN20850P Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
850 mm
Hosszúság méret
590 mm
Magasság méret
2 130 mm
Mélység
500 mm