👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
PanelSeT SFN szerelőlappal 2 ajtós 2000x1600x500 IP55 NSYSFN2016502DP Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
1 650 mm
Hosszúság méret
590 mm
Magasság méret
2 130 mm
Mélység
500 mm