Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
PanelSeT SFN szerelőlappal 2 ajtós 2000x1200x500 IP55 NSYSFN2012502DP Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
1 250 mm
Hosszúság méret
590 mm
Magasság méret
2 130 mm
Mélység
500 mm