Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
PanelSeT SFN szerelőlappal 2 ajtós 1800x1200x500 IP55 NSYSFN1812502DP Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
1 250 mm
Hosszúság méret
590 mm
Magasság méret
1 930 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Anyag
acél
Szín
szürke
Védettség
IP55
Ütésállóság
IK10
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
500 mm