Belépés
Kiemelt ajánlat Márkák B2B Autóizzó kereső Help Céges vásárlás Legális autó LED kereső Összehasonlítás LED-et mindenkinek
Belépés
Szűrés
Összehasonlítás
Kedvencek
Termék kategóriák
arukereso stars
google stars

Osram Ultra Life H4 halogén fényszórólámpa, 12V, 1650/1000 lumen, 3200 K, ezüst fejjel, négyszer hosszabb élettartam, megbízható választás mindennapos használatra, 64193ULT-2HB, 2db/csomag

4.8
RRP:2 871 Ft 
2 622 Ft
TOP ÁR
Egységár: 1 311 Ft/db
Ekkor nálad: 7-14 munkanap
Általunk fellelt webshop ár: 2 990 Ft
Akár több, mint 500 csomag 7-14 munkanap alatt Nálad
Ismerd meg a teljes termékcsaládot !
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Az Osram Ultra Life H4 halogén fényszórólámpa ideális választás mindazoknak, akik számára a hosszú távú megbízhatóság és a költséghatékonyság kiemelten fontos. Ez a 12 voltos, 60/55 wattos izzó lenyűgöző teljesítményt nyújt, hiszen 1650 és 1000 lumen fényáramot biztosít, miközben akár négyszer hosszabb élettartamot kínál a hagyományos halogénlámpákhoz képest. A termék színhőmérséklete 3200 Kelvin, így meleg fehér fényt bocsát ki, ami természetes és kellemes megvilágítást eredményez, csökkentve a szemfáradtságot hosszabb utak során. A P43t típusú foglalattal rendelkező izzó tökéletesen illeszkedik a legtöbb H4 típusú fényszóróba, így a csere gyorsan és egyszerűen elvégezhető. A lámpa egyik különlegessége az ezüst színű fej, amely esztétikus megjelenést biztosít, különösen az átlátszó üvegű fényszórók esetében. Ez a megoldás nemcsak modern külsőt kölcsönöz a járműnek, hanem kiválóan alkalmas azok számára is, akik nappali menetjelző lámpát használnak, mivel a gyakori használat ellenére is hosszú ideig megbízhatóan működik. A hosszabb csereciklus nemcsak kényelmesebb, hanem költséghatékonyabb is, hiszen ritkábban szükséges új izzót vásárolni, így csökkentve a karbantartási költségeket. A 3+1 évre tervezett élettartam még a legigényesebb sofőrök elvárásainak is megfelel, legyen szó városi közlekedésről vagy hosszabb távú autózásról. Az Osram több mint egy évszázados autóvilágítási tapasztalata garantálja, hogy minden Ultra Life izzó a legmagasabb minőségi elvárásoknak is megfelel. Ez a lámpa kiválóan alkalmas minden olyan autós számára, aki gyakran közlekedik éjjel, vagy egyszerűen csak egy megbízható, tartós világítási megoldást keres. Nem ajánlott viszont azoknak, akik kékes-fehér, xenon hatású fényt keresnek, mivel ez a modell a hagyományosabb, meleg fehér színt kínálja. Összességében az Osram Ultra Life H4 ideális társ a mindennapi közlekedésben, amely tartósságával, megbízhatóságával és kellemes fényével hosszú távon is gondtalan autózást biztosít.
Termék adatok
Fényáram
1 650 lm
Színhőmérséklet
3200 K
Névleges teljesítmény
60 W
Névleges feszültség
12 V
Fejelés
H4 (P43t)
Közúti forgalomban használható
igen, ECE engedélyes
Élettartam tompított (Tc)
3 000 óra
Élettartam távolsági (Tc)
700 óra
Hosszúság méret
82 mm
Átmérő méret
17 mm
Gyártó neve
OSRAM GmbH
EAN
4062172387491
Gyártó címe
Marcel-Breuer-Straße 6. 80807 München, Federal Republic of Germany
Gyártó elérhetősége
automotive-service@osram.com
Tömeg
96,6 g/csomag
Cikkszám
4062172387491
Vélemények (11)
4.8
11 értékelés alapján
arukereso-badge
Árukereső Vásárló
2025.12.08 12:11
Még nem használom. Kiderül.
arukereso-badge
Árukereső Vásárló
2025.11.21 13:25
A jobban látás vezérelt, az éjszakai, sötétedés utáni útjaimhoz.
Előnyök
Csomag rendben meg érkezett.
Hátrányok
Még nem tudok nyilatkozni van-e ilyen a termékkel
arukereso-badge
Árukereső Vásárló
2023.05.23 07:11
Kiváló!
arukereso-badge
Árukereső Vásárló
2023.01.22 18:41
teljesen elégedett vagoyk a termékkel
arukereso-badge
Árukereső Vásárló
2022.12.05 15:37
Ok
Előnyök
Nincs
Hátrányok
Nincs
arukereso-badge
Árukereső Vásárló
2022.06.06 12:04
Előnyök
Hátrányok
nincs
arukereso-badge
Árukereső Vásárló
2022.02.18 15:23
mindíg ilyen tipust rendelek, eddig nem csalódtam benne
arukereso-badge
Árukereső Vásárló
2022.01.27 14:45
Kiváló ár/érték alapú termék.
Előnyök
Hosszú élettartam!
Hátrányok
Kisebb fényerő
arukereso-badge
Árukereső Vásárló
2021.12.14 17:36
Akció keretében, jó áron jutottam hozzá. Nem volt ezer forint darabja. Szerintem minőségi termék és nem kis garancia jár hozzá.
Sanyi - Lumenet
2018.02.18 20:57
Kedves Erőss György!

Erre a termékre eredetileg 3 év volt a jótállás, de a gyártó ezt megemelte még egy évvel. Sajnos az adatlapon még a régi érték szerepelt, de javítottuk. Köszönjük észrevételedet.
Erőss György
2018.02.18 14:46
A táblázatos adatok szerint 3 év a garancia, a szöveges leírás és a doboz szerint 4 év. Most akkor melyik?
Ez is érdekelhet
Hasonló ajánlataink

Csatlakozz fantasztikus közösségünkhöz, és értesülj elsőként különleges ajánlatainkról !

Megnézem a terméket