Eaton Bussmann NH-2 400A 400NHG2B
Több, mint 200 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
NH-2 400A 400NHG2B BUSSMANN Eaton
Termék adatok
Anyag
acél
Névleges áram
400 A
Névleges feszültség
500 V
Szélesség méret
54 mm
Hosszúság méret
150 mm
Magasság méret
150 mm
Gyártó neve
Eaton Electric Gmbh
EAN
Gyártó címe
Hein-Moeller-Str. 7-11, Bonn, 53115, Germany
Gyártó elérhetősége
info-bonn@eaton.com
Gyártó
Eaton
Kivitel
Gyártó/Márka
Eaton
Névleges feszültség AC
500 V
Mélység
0 mm